Foci

2012.04.26. 02:28

Futsal: magabiztos SZoESE-siker

A SZoESE NB II-es férfi futsalcsapata győzelemmel folytatta a nyugati-csoport alsóházi rájátszását.

Vastag Nándor

SZoESE: Lugosi - Joó, Borsi, László, Balikó. Csere: Schmidt, Varga G., Horváth, Balogh, Kertész, Varga D., Jakab. Edző: Lukács Dániel.

Az első félidőben rosszul játszottak a hazaiak, az ellenfél kontrákból mindig kiegyenlített. A szünetben azonban rendezték a sorokat, és tíz perc alatt felőrölték a rivális ellenállását (30. perc: 7-3). A magabiztos győzelemmel a vasi csapat - pont a Tolnát megelőzve - előrelépett az utolsó előtti, 11. helyre. - A SZoESE gólszerzői: Balikó 3, Joó 2, Jakab, László, Kertész, Varga D.