Foci

2012.04.19. 02:28

Futsal: SZoESE győzelem az NB II alsóházi rájátszásában

Az NB II-es futsalbajnokság nyugati-csoportjának alsóházi rájátszásában az ELTE ellen nyert a SZoESE férficsapata.

Vastag Nándor

SZoESE: Lugosi - JOÓ, Balikó, Horváth, JAKAB. Csere: Kertész, Balogh. Edző: Lukács Dániel.

A rájátszás második körének a kezdetén, a 6. fordulóban magabiztos győzelmet arattak a szombathelyiek. Végig vezettek, bár az első félidőben a hibáikat kihasználva kétszer is egyenlített az ELTE. A szünet után még jobban védekeztek és támadtak (25. perc: 2-4); a kétgólos előnyüket már nem tudta behozni a házigazda. - A SZoESE gólszerzői: Jakab 2, Joó, Balikó, Eőri (öngól).

A szombathelyiek 5. fordulóbeli hazai meccse elmaradt, mert a Soroksár betegségekre és a sérülésekre hivatkozva lemondta a találkozót.