Haladás

2014.11.03. 09:44

Rocchival fotózkodtak a nyíregyházi ultrák

A szombat délutáni Nyíregyháza-Haladás (2-0) bajnoki után Tommaso Rocchit egy fénykép erejéig elrabolták a hazai drukkerek.

haladas.hu

A Haladás 37 éves olasz csatára, Tommaso Rocchi ugyancsak szívélyes fogadtatásban részesült Nyíregyházán. Lecserélése után nem csak Szentes Lázár, hanem a hazaiak trénere, Mátyus János is odament hozzá, megölelte a futballistát és gratulált neki. Mátyus egyébként jónéhány hete, a Sport TV  Harmadik Félidő műsorában már kijelentette: szerinte Rocchi bizony még ennyi idősen erősítést jelent a Haladás számára.

De visszatérve a szombatra: a lefújás után a nyíregyházi ultrák álltak össze egy közös fotó erejéig a Lazio egykori legendás támadójával. "Tommaso you are the legend" - vagyis "Tommaso, legenda vagy" üdvözölték a nyírségiek az egykori Lazio-kapitányt.

Rocchi a meccs után a nyíregyházi ultrák egy csoportjával. Fotó: facebook.hu/agssport