Vén diák

2020.05.07. 07:00

Kőszeg végzős diákjai 2020-ban – Fotók, névsor

Vas Népe

Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

12.A

Csaba Enikő Ágnes, Csánits Anna Dalma, Doszpoth Piroska, Gurisatti Jázmin, Marton Emese, Molnár Gábor, Nádor Dávid, Schwahofer Balázs, Szarka Annamária

Osztályfőnök: Polnisch Attila

 

Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium

 

12.A

Árvai Elizabet, Bécs Tamara, Csonka Nikoletta, Döbörhegyi Boglárka, Egyed Krisztofer, Faller Eszter, Grünwald Dávid, Hajas Vivien, Hartai Cintia, Kovács Kitti Aura, Kovács Richárd Ottó, Major Dorina, Markó Izabell, Markovics Luca Emőke, Mátyus Márk, Munkácsi Ferenc, Nagy Kinga Judit, Nagy Norbert, Németh Szabolcs, Pintér Éva, Sági Bianka, Sándor Marcell, Szabó Angelika, Szentesi Tamás, Szlávich Milán Péter, Takács Kata, Varga Gréta

Osztályfőnök: Móriczné Szecskó Rita

 

12.C

Al-Rashed Hamza Ahmed, Csóka Viktória, Dezső Luca Virág, Engelmayer Viktória, Farkas Alexandra Anna, Fekete Gellért, Ferenc Anikó, Geröly Boglárka, Gieber Lili Julianna, Hudák Ajtony, Juhász Kevin, Katona Zsófia, Kiss Enikő, Kutasi Zsófi, Magyarics Alexandra, Mogyin Mira, Nagy Péter, Nagy Szófia Ninett, Novák András Zoltán, Pintér Benedek, Pozsogár Katalin, Róla Gerda Beáta, Szatmáry Luca, Turáni Boldizsár, Váradi Veronika, Varga Máté, Zsigmond Fanni

Osztályfőnök: Domnanovich Dóra

12.D

Ábrahám Rebeka, Ámon Dániel, Andrasek Hanna, Csák Dominik Hunor, Dezső Márton, Dorogi Laura Hédi, Frank Regina, Gál András, Horváth Bettina, Keserű Fanni, Kovács Luca, Maitz Imola, Marosvölgyi Adél, Marti Sebastian, Németh Alexandra, Németh Dorka, Pallag Máté, Péterfi Júlia Eszter, Pintér Eszter, Pongrácz Patrik, Potyondi Dénes, Rajki Dániel, Sipos Alexandra, Steigervald Natália, Szabó Niobé, Unger Enikő Hedvig, Végh Vanda

Osztályfőnök: Lepold Ágnes

 

Kőszegi Evangélikus Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

11.C

Boros Diána Bernadett, Csonka Klaudia, Fricz Bettina, Horváth Krisztofer Gábor, Major Milán, Németh Bence, Pintér Martin, Prácser Roland, Preisz Roland, Rátkai Benedek, Rátkai Domonkos, Szabó Alexandra, Szakály Kíra, Varga Zsófia, Weisz Máté, Wölfinger Alexandra Terézia, Gutman Tamás, Németh Szebasztián Máté, Tájmel Eszter, Tóth Vivien

Osztályfőnök: Mersich Renáta, Molnárné Módra Nelli

 

12.A

Bolf Sebestyén László, Boncz Anna, Csabai Noémi, Gajdán Dóra Titanilla, Hajba Bálint Márk, Hanis Tamás, Hencz Dóra, Horváth Gerda Kíra, Horváth Sándor, Kopácsi Korina, Kozma Renáta, Magyar Alida, Németh Márk, Peresztegi Katalin, Szabó Dorka, Szelinger Annamária

Osztályfőnök: Illés Péter

 

12.B

Bagi Milán, Bene Soma, Csik Armand, Csonka Henrietta, Dan Dávid, Derdák Tessza, Horváth Balázs, Horváth Elizabet, Jagodits Márk, Kádár Klaudia, Karádi Dalma, Kiss Dorina, Kolonics Máté, Németh Klaudia, Nyul Daniella, Nyul Patrik, Rába Mirtill, Szalai Kinga, Száva Dominik, Szivák Norbert, Szolnoki Martin, Wolf Alexa

Osztályfőnök: Frank-Sziklai Márta, Melhardtné Nagy Zsuzsa

 

12.K

Brezovich Dániel, Gecse Dorina, Kaiser Dávid, Kolonics Máté, Krug Gábor, Maszlov Zsüliett, Paár Mátyás, Palaczky Szabina, Standi Katalin, Szabó Dávid, Szoták Titusz, Tengelics Renátó, Wels Erik

Osztályfőnök: Füzi Mária

 

 

Ezek is érdekelhetik