GYŐR, MOSONMAGYARÓVÁR

2018.05.07. 07:00

Koszár Zsolt hosszútávfutó győzelmei

Az elmúlt két hétvégén két utcai versenyt is nyert a szentgotthárdi hosszútávfutó Koszár Zsolt.

Fotó: Pixabay.com

Az április közepén a fővárosi Vivicittá városvédő futás 10 km-es távján szerzett második helye után a győri Vivicittán állt rajthoz Koszár Zsolt, a Synergy Fitness Szentgotthárd SE hosszútávfutója, ezúttal 2,6 km-es távon. A gotthárdi versenyző meggyőző fölénnyel, 7:20 perces időeredménnyel szerezte meg a győzelmet. Az elmúlt hétvégén a mosonmagyaróvári XV. Greiner Szigetköz Félmaraton programjához tartozó 10 km-es számban a címvédő, riói olimpikon Csere Gáspárral harcolt meg az elsőségért. Az első 4 kilométeren együtt haladt a két esélyes, majd Koszár egy iramváltással lerázta riválisát és 53 másodperces előnnyel, 31:17-es új pályacsúccsal győzött. he