2022.11.13. 19:43

Dobogón telel a Kecskemét - Az idei utolsó fordulóban döntetlent játszottak Zalaegerszegen

A labdarúgó NB I. 16., idei utolsó fordulójában a Kecskemét döntetlent játszott Zalaegerszegen, így a dobogó második fokán zárta az őszi szezont.

Forrás: Pixabay

Sokáig úgy tűnt, hogy a Puskás Akadémia–Debrecenmérkőzés döntetlenre végződik, ám a 89. percben Batik megszerezte második fejes gólját is, így a felcsútiak 2-1- re győztek. A Paks a végeredmény (3-1) alapján simán verte az Újpestet, ám a játék képe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna. A ZTE nem bírt a Kecskeméttel, Szabó István csapata a dobogón várja a tavaszi folytatást. A Fehérvár meglepetésre simán, három góllal legyőzte a Kisvárdát. A fővárosi összecsapáson az őszi első FTC a második félidőben kerekedett felül a Honvédon. Puskás Akadémia–Debrecen 2-1 (1-1). Gól: Batik 2 (18., 89.) , illetve Dzsudzsák (41.). Paks–Újpest 3-1 (1-0). Gól: Papp (44.), Hahn (48.), Varga B. (77.), illetve Ambrose (68.). ZTE–Kisvárda 0-0. Mol Fehérvár–Kisvárda 4-1 (2-0). Gól: Schön 2 (25., 31.), Kastrati (65.), Dárdai (88.), illetve Makowski (62.). Budapest Honvéd–FTC 0-2 (0-0). Gól: Traore (52.), Auzqui (94.). A Vasas–Mezőkövesdmeccs lapzártánk után ért véget.