Utánpótlás

2023.10.29. 08:41

Két bronzzal zártak a körmendi birkózók

A KV Birkózó SE Körmend fiataljai közül Csillag Levente és Dancsecs Olivér is bronzérmet szerzett a Nyugat-Magyarországi Területi Diák I-II. Szabadfogású Diákolimpián.

Forrás: KV Birkózó SE Körmend

Nagykanizsán rendezték meg a Nyugat-Magyarországi Területi Diák I-II. Szabadfogású Diákolimpiát, ahol több mint 140 versenyző küzdött a dobogós helyezésekért. A rangos eseményen a versenyzők az iskolájukat is képviselték az egyesületükön, a KV Birkózó SE Körmenden kívül.

A diák I. korcsoportban Csillag Levente az Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola tanulójaként 58 kilogrammban indult és remek versenyzéssel az előkelő harmadik helyen zárt. Diák II. korosztályban pedig Dancsecs Olivér lépett szőnyegre 54 kilogrammban a Boldog Batthyány László Katolikus Általános Iskola tanulójaként, majd nagyot küzdve a kanizsai diákolimpián ő is a dobogó harmadik fokára állhatott fel.