Röplabda

2023.11.30. 16:39

Felemás vasi mérleg

A Haladás VSE NB II.-es röplabdacsapata szettveszteség nélkül nyert az UNI Győr-SZESE ellen, a SZoESE viszont nem tudta megnehezíteni a Szent Benedek II. dolgát.

Forrás: MRSZ

Szombathelyi Egyetemi SE–Szent Benedek RA II. 0:3 (-7, -14, -15). Szombathely, Dr. Gál László Egyetemi Sportcsarnok, 50 néző, NB II.-es női röplabdamérkőzés, vezette: Oláh B., Mezei Z.

SZoESE: Wölfer, Horváth K., Gábriel, Dóka, Nagy D., Donáczi. Csere: Fülöp, Szalai Cs., Tauker. Megbízott edző: Egyed-Halmosi Noémi.

Nemcsak pár játékosát, hanem edzőjét is nélkülöznie kellett a SZoESE-nek betegség miatt. A hazaiak nagyon bentragadtak az öltözőben, ráadásul a motiváció is hiányzott belőlük, miután megtapasztalták ellenfelük játékerejét.

Haladás VSE–UNI Győr-SZESE 3:0 (16, 16, 8). Szombathely, Haladás Sportkomplexum, 100 néző, NB II.-es női röplabdamérkőzés, vezette: Mezei Z., Oláh B.

Haladás: Kőrösi, Tóth B., Héjj, Marton, Horváth B., Németh A. Csere: Bánfi, Stéger, Varga N., Hütter. Edző: Dr. Mucsi Péter.

A találkozó első percétől kezdve élesen állt bele a meccsbe a HVSE, amely kiválóan teljesített, remekül nyitott, ami alapvetően meghatározta a mérkőzés menetét. Mucsi Péter tanítványai magabiztos, szép győzelmet arattak vendégeik ellen.