Helyi sport

2024.03.28. 07:00

Sorozatban a negyedik CVSE-siker

Az NB II.-es kosárlabda-bajnokság 13. fordulójában megszerezte zsinórban negyedik győzelmét is a celldömölki alakulat, amely 17 ponttal verte a vendég Soproni Tigriseket.

Forrás: CVSE Vulkán Fürdő/Szabó Enikő

Celldömölki VSE Vulkán Fürdő–Soproni Tigrisek SE 84-67. (27-20, 18-12, 21-13, 18-22). Celldömölk, NB II.-es kosárlabda-mérkőzés, vezette: Bognár Tamás, Kovács Máté.

CVSE: Süle 13/3, Tömböly 22/6, Szabó 3/3, Rozmán 11/3, Orbán 12. Csere:  Kovács 14/12, Kasza 7/3, Juranits 2, Bakonyi –. Edző: Grebenár Péter.

Középcsapatok csatája Cellben. Az első félidőben már 13 pontos előnyre tett szert a házigazda CVSE, amely egészen megtáltosodott az elmúlt hetekben. Grebenár Péter csapata szünet után is növelte előnyét és bár az utolsó negyedet megnyerte a Sopron, sok esélye nem volt, hogy veszélyeztesse a CVSE győzelmét, amely végül 17 ponttal múlta felül a vendégeket.