2024.04.06. 12:44

Magyar Kupa: hamarosan pályán a Falco - Perl Zoltán videóban latolgatja az esélyeket

Szombaton és vasárnap a budapesti BOK Sportcsarnokban rendezik a kosárlabda Magyar Kupa négyes döntőjét – a címvédő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely szombaton 17 órakor a Szegeddel csap össze az elődöntőben.

A címvédő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, az SZTE-Szedeák, az NKA Universitas Pécs és a kilencszeres győztes NHSZ-Szolnoki Olajbányász jutott be a négy közé a kosárlabda Magyar Kupában. Szombaton Falco–Szeged (17.00, m4sport.hu), és Pécs–Szolnok (20.00, M4 Sport+) elődöntőket rendeznek – majd vasárnap a két vesztes a bronzmeccsen (17.00, M4 Sport+), a két győztes a döntőben (20.00, M4 Sport) csap össze.

A Falco 2021-ben és tavaly, 2023-ban nyerte meg a Magyar Kupát - most a harmadik kupaaranyára hajt!

A Falco-stáb által készített videóban Perl Zoltán csapatkapitány latolgatja a Szeged elleni elődöntő esélyeit.