2007.10.30. 03:27

Megt értékes pontot vesztettek Megint értékes pontot vesztettek

Szombathely (gz) - Az utolsó harmad nagy taktikai hibáinak betudhatóan értékes pontot vesztett hazai környezetben a bajnoki címre esélyes Szent-Györgyi DSE OB I-es női floorballcsapata.

Gergácz Zoltán

Hervis Szent-Györgyi DSE-ARES Budapest 4:4 (1:0, 2:1, 1:3). - Szombathely, OB I-es női floorballmérkőzés, vezette: Kovács, Ács.

Szent-Györgyi: JACZKOVICS - Kolontáry, Reider, Sarkadi 1, Ábel, Kovács 3. Csere: Wöller, Magyari, Horváth Zs., Peredi. Edző: Michael Isaksson.

ARES: Fusch - PINTYE N. 2, Pintye T., Bakk, Gegesi 1, Sütő. Csere: Molnáros 1, Szokol, Barasi A., Suszter. Edző: Pavelka Zoltán.

Az első harmad kiegyenlített küzdelmet hozott, majd a 15. percben Kovács átadását Sarkadi lőtte a jobb sarokba (1:0). A folytatásban a 30. percben szabadütés után Pintye N. talált Jaczkovics kapujába (1:1). A vendégek nem sokáig örülhettek, mert egy perccel később Reider átadását Kovács, majd öt perccel később a fenti duó összjátéka után ismét Kovács volt eredményes (3:1). Az utolsó játékrész érdekesen alakult: a 45. percben Gegesi lövése Reideren irányt változtatva hullott a jobb sarokba, majd ismét Pintye Nóra volt eredményes (3:3). Az 52. percben Magyari átadását Kovács váltotta gólra (4:3). Az utolsó percben a volt szent-györgyis Molnáros vette be Jaczkovics kapuját (4:4).

A papírforma sima szombathelyi győzelmet ígért, ám az utolsó harmadban az erősen felforgatott vasi gárda - a legjobbjai a kispadon pihentek - alaposan visszaesett, így be kellett érnie az egy ponttal.