2009.12.01. 03:27

Ismét győzött az NB II-es szentgotthárdi férfi kézicsapat

Győzelemmel, a tabella negyedik helyén zárta az őszt a Szentgotthárd NB II-es férfi kézilabdacsapata.

Szentgotthárd: MONEK - KOCSIS GY. 11, KOZÁK 6, Ernst A. 4, Lepsényi, dr. Woth 2, Soltész 4. Csere: Luthár, Gaál (kapusok), Tóth 1, Vilics L., Ernst P., Kocsis A., Hegyi. Játékos-edző: Ernst Attila.

A dobogóért küzdő, jó formában lévő - két győzelmet és egy döntetlent maga mögött tudó - Gotthárd idegesen játszott az első fél- időben, így nem tudott el- lépni ellenfelétől. Egy ideig fordulás után is fej fej mel- lett haladtak a csapatok, de a hajrára lépéselőnyt csikart ki a hazai gárda (53. perc: 23:19). Innen pedig már nem volt kérdés a mérkőzés sorsa. A játékvezetők sem könnyítették meg a Szentgotthárd sorsát, összesen 11 kiállítást ítéltek a hazaiak ellen. - Ifi: 23:27 (12:14). - Jó: Jászberényi 6.