2010.01.04. 03:28
Középdöntőben a Falco-kadett
Befejeződött az országos kadett fiú kosárlabda-bajnokságban a Nyugati-főcsoport rájátszása. A Falco KC elsőszámú csapata már középdöntős, a Körmend selejtez.
Falco: Sinkovits 10, Bakk 18, Váradi B. 16/3, Horváth M. 10/6, Péterfai 10. Csere: Perl 3, Bognár 7, Bazsó -, Takó 10, Sümegi -, Erős 3, Simon K. 3/3. Edző: Váradi Attila, Váradiné Szarka Ildikó.
Falco KC-ZTE KK 96:48 (29:12, 30:10, 16:13, 21:13). - Vezette: Németh S., Dombay.
Falco: Sinkovits 4, Bazsó 4, Bognár 18/3, Váradi B. 26/9, Péterfai 17. Csere: Bakk 12, Horváth M. 11/3, Perl 2, Takó 2, Erős -, Simon K. -, Sümegi -.
A végeredmény: 1. Falco KC 12 pont, 2. Soproni sÖrdögök 10, 3. ZTE 8, 4. Soproni Tigrisek 6.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco: Sinkovits 10, Bakk 18, Váradi B. 16/3, Horváth M. 10/6, Péterfai 10. Csere: Perl 3, Bognár 7, Bazsó -, Takó 10, Sümegi -, Erős 3, Simon K. 3/3. Edző: Váradi Attila, Váradiné Szarka Ildikó.
Falco KC-ZTE KK 96:48 (29:12, 30:10, 16:13, 21:13). - Vezette: Németh S., Dombay.
Falco: Sinkovits 4, Bazsó 4, Bognár 18/3, Váradi B. 26/9, Péterfai 17. Csere: Bakk 12, Horváth M. 11/3, Perl 2, Takó 2, Erős -, Simon K. -, Sümegi -.
A végeredmény: 1. Falco KC 12 pont, 2. Soproni sÖrdögök 10, 3. ZTE 8, 4. Soproni Tigrisek 6.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco KC-ZTE KK 96:48 (29:12, 30:10, 16:13, 21:13). - Vezette: Németh S., Dombay.
Falco: Sinkovits 4, Bazsó 4, Bognár 18/3, Váradi B. 26/9, Péterfai 17. Csere: Bakk 12, Horváth M. 11/3, Perl 2, Takó 2, Erős -, Simon K. -, Sümegi -.
A végeredmény: 1. Falco KC 12 pont, 2. Soproni sÖrdögök 10, 3. ZTE 8, 4. Soproni Tigrisek 6.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco KC-ZTE KK 96:48 (29:12, 30:10, 16:13, 21:13). - Vezette: Németh S., Dombay.
Falco: Sinkovits 4, Bazsó 4, Bognár 18/3, Váradi B. 26/9, Péterfai 17. Csere: Bakk 12, Horváth M. 11/3, Perl 2, Takó 2, Erős -, Simon K. -, Sümegi -.
A végeredmény: 1. Falco KC 12 pont, 2. Soproni sÖrdögök 10, 3. ZTE 8, 4. Soproni Tigrisek 6.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco: Sinkovits 4, Bazsó 4, Bognár 18/3, Váradi B. 26/9, Péterfai 17. Csere: Bakk 12, Horváth M. 11/3, Perl 2, Takó 2, Erős -, Simon K. -, Sümegi -.
A végeredmény: 1. Falco KC 12 pont, 2. Soproni sÖrdögök 10, 3. ZTE 8, 4. Soproni Tigrisek 6.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco: Sinkovits 4, Bazsó 4, Bognár 18/3, Váradi B. 26/9, Péterfai 17. Csere: Bakk 12, Horváth M. 11/3, Perl 2, Takó 2, Erős -, Simon K. -, Sümegi -.
A végeredmény: 1. Falco KC 12 pont, 2. Soproni sÖrdögök 10, 3. ZTE 8, 4. Soproni Tigrisek 6.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A végeredmény: 1. Falco KC 12 pont, 2. Soproni sÖrdögök 10, 3. ZTE 8, 4. Soproni Tigrisek 6.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A végeredmény: 1. Falco KC 12 pont, 2. Soproni sÖrdögök 10, 3. ZTE 8, 4. Soproni Tigrisek 6.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A Falco elsőszámú csapata veretlenül jutott a 16 csapatos középdöntőbe.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Körmendi Törpördögök-Marcali 77:59 (19:17, 20:14, 21:9, 17:19). - Körmend, mérkőzés az 5-8. helyért, vezette: Szájer, Pál.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Körmend: Sipos 13, Török 2, Palánk 9/6, Kovács 2, Pungor Sz. 3/3. Csere: Földes 3/3, Zsebe Á. 7, Molnár 4, Hlinyánszky 5/3, Tompa 21, Papp -, Golomán 8. Edző: Patonay Ádám.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Körmend-Fehérvár KC/B 20:0. - A fehérváriak nem jelentek meg.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A végeredmény: 1. Körmendi Törpördögök 12 pont, 2. Albacomp/A 10, 3. Marcali 8, 4. Fehérvár KC/B 6.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A minden mérkőzését megnyerő Körmend a Nyugati-főcsoport ötödik helyezettjeként selejtezőt játszik a középdöntőbe jutásért. Január 23-24-én, Szolnokon a hazaiak B-csapata, a Bp. Honvéd és a KASI Delfinek lesz az ellenfele, a csoportból az első kettő jut tovább.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco KC/B-Ifjú Sólymok-SMAFC 105:44 (24:6, 29:13, 28:10, 24:15). - Szombathely, mérkőzés a 9-12. helyért, vezette: Török, Dokmanovics.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco: Antoni 11, Kovács B. 7, Hódi 12, Kisőrsi 12, Popgyákunik 17/3. Csere: Kelemen 7/3, Nagy 2, Gábor 9, Kozma M. 8, Somogyi P. -, Németh 6, Zrínyi 14. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Döbörhegyiné Hajnal Edit.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Veszprém-Falco KC/B 74:90 (22:27, 24:19, 15:22, 13:22). -Vezette: Dokmanovics, Németh A.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
Falco: Antoni 8, Kovács B. 7, Hódi 27, Kisőrsi 19/3, Popgyákunik 9/3. Csere: Kelemen 2, Nagy 6, Gábor 8, Kozma M. -, Somogyi P. -, Németh 2, Zrínyi 2.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A végeredmény: 1. Falco KC/B 12 pont, 2. Veszprém 10, 3. Pápa 8, 4. SMAFC 6.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.
A Falco KC/B veretlen maradt a rájátszásban, s végeredményben a csoport kilencedik helyén végzett.