2010.01.20. 03:28

Röplabda: Vasi Sport Akadémia-siker, Haladás-vereség

Győzelmével a Vasi Sport Akadémia őrzi második helyét az NB II-es női röplabda-bajnokság Nyugati-csoportjában.

VSA: Németh, TARLACZNÉ, Mikos, SIMON, Horváth, Mészáros. Csere: Sipos (liberó), Koronczai, Kiss. Edző: Mucsi Péter.

Az első két játszmát nagy akarással, motivált játékkal a végjátékban fordították a maguk javára a hazaiak. A harmadik szettbeli kisiklása után jó nyitásokkal, feljavult mezőnyjátékkal megérdemelten nyerte meg nagy különbséggel a játékrészt és a mérkőzést is a VSA a tavalyi ezüstérmes ellen.

Haladás VSE-Sümeg 0:3 (-17, -13, -13). - Szombathely, NB II-es női mérkőzés, vezette: Aranyosi, Kiss L.

Haladás: Sálkovics, Marics, Solt, Piros, Skriba, Virág. Csere: Szabó (liberó), Tuboly, Varga R., Baracskai, Bognár. Edző: dr. Koltai Miklós.

Lelkesedésben és küzdeni tudásban az idény legjobb teljesítményét nyújtotta a szombathelyi középiskolás csapat.