2010.07.16. 12:57

Gólzáporos döntetlen a Sárvár-Rábapaty felkészülési focimeccsen

Hat gólt láthattak a nézők, testvéries elosztásban a Sárvár-Rábapaty (3:3) előkészületi labdarúgó-meccsen. A megyei I-ben futballozó patyiak már 3:0-ra vezettek harmadosztályú vendéglátójuk ellen.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Sárvár FC-Rábapaty 3:3 (0:1). - Sárvár, 30 néző, előkészületi labdarúgó-mérkőzés,  vezette: Szakos.

Sárvár: Osvald M. - Horváth L., Fülöp, Gosztolya, Balassa (Tóth R.) - Németh, Vincze (Varga G.), Sümeghy, Máthé - Fehér, Likaj. Edző: Németh József.

Rábapaty: Derdák (Pados) - Szabó Zs. (Varga), Csupor, Kasza, Horváth R. (Benczik) - Tar, Tőke, Szele, Toldi (Bertha) - Takács A. (Enzsöl), Király (Baumgartner). Edző: Haraszti Zsolt.

A lelkesen, jól játszó rábapatyi együttes a 65. percben már 3:0-ra vezetett, a lassan ébredő sárvári gárda előbb büntetőből szépített, majd a hajrában sikerült kiegyenlítenie. - Gólszerzők: Sümeghy (2), Horváth (11-esből), illetve Csupor, Enzsöl, Baumgartner.