2011.02.15. 03:23

Döntőben a Herman lábteniszezői

A Herman szakképző iskola mindkét fiú párosa bejutott a lábtenisz diákolimpia országos döntőjébe.

Vastag Nándor

A lábtenisz diákolimpia V-VI. korcsoportos párosversenyének területi döntőjében Vas megyét a Herman iskola két fiú duója képviselte, és remekül is teljesítettek az észak-nyugati régió 12 párosból álló mezőnyében. A négyes csoportjukból egyaránt pontveszteség nélkül jutottak tovább, majd az újabb csoportkörben csak a körbeverések és a rosszabb gólkülönbség miatt csúsztak le a győzelemről. A tatabányai tornán végül a Herman B csapata (Udvardi Ádám, Németh Márió) második, az A (Szakály Attila, Angyal Zsolt) harmadik helyen végzett, és ezzel indulási jogot szerzett a február 26-ai 12 duót felvonultató kazincbarcikai országos döntőre.