2011.10.12. 02:28

Férfi kézilabda NB II.: nagy csata, jó gotthárdi végjáték

Az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság negyedik fordulójában a második győzelmét aratta a Szentgotthárdi KK.

Simply Celan-Szentgotthárdi KK-Tapolca VSE 30-29 (15-14). - Szentgotthárd, n250 éző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Bencsik, Pánczél.

Szentgotthárd: Páli - TREIBER 2, Császár 1, dr. Woth 3, Kozák 7, TORMA 6, Kocsis Gy. 5. Csere: Mezei (kapus), Szűcs 2, Ernst P., Lepsényi 1, Jászberényi 1, Huszár, KATONA 2. Edző: Ernst Attila.

A papírforma hazai győzelmet ígért, ennek megfelelően kezdtek a vasiak (19. perc: 9-5). Ám a gotthárdiak játékába időről időre hiba csúszott, így az ellenfél tudta tartani a lépést. Fordulás után is fej fej mellett haladtak a felek, igaz, rendre a hazaiak vezettek egy-két góllal. Így a vége izgalmas lett, de összességében megérdemelten nyert a vendéglátó. - Ifi: 26-25 (14-13). - Jók: Hertelendy 12, Katona 6.