Sport

2011.11.04. 07:24

Íjászat: befejeződött az osztrák-magyar versenysorozat

Befejeződött a négy állomásból álló Haladás-Rába Kupa nemzetközi (osztrák-magyar) íjászverseny-sorozat - amely sikerrel mozgatta meg a megye íjásztársadalmát.

Tóth Gábor

- Elégedettek vagyunk a sorozattal, mind a résztvevők számát, mind a vasi eredményeket tekintve - fogalmazott Takács Gergő, a Haladás VSE íjász szakosztályának az elnöke. - Csak Vaskeresztesen például közel száz íjász állt rajthoz a Haladás-Rába Kupán, és akkor még nem beszéltünk a kísérőkről, a szurkolókról, valamint az íjászat iránt érdeklődőkről. Jövőre természetesen második alkalommal is megszervezzük a versenyt.

Haladás-Rába Kupa, végeredmény, vasi érmesek, fiú-férfi, felnőtt barebow: 1 Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük). Tanuló bowhunter: 1. Németh Kornél (HVSE), 2. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Ambrus Zoltán (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd), 3. Baranyai Ferenc (Szentgotthárd). Felnőtt hist-self-primitiv: 1. Haraga Attila (Körmend), 2. Krajczár Péter (HVSE), 3. Pintér Zoltán (Körmend). Junior hist-self-primitiv: 1. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló hist-self-primitiv: 1. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt langbogen: 3. Tóth István (Körmend). Lány-női, felnőtt bowhunter: 1. Kalmár Bernadett (HVSE). Tanuló bowhunter: 1. Németh Réka (HVSE). Felnőtt hist-self-primitiv: 1. Budai Ágnes (Körmend), 2. S. Tóth Andrea (Körmend).

I. Savaria Kupa, fiú-férfi, felnőtt bowhunter: 2. Szabó András (Sárvár). Tanuló bowhunter: 2. Németh Kornél (HVSE), 3. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt longbow: 1. Molnár József (Eleven). Felnőtt historical bow: 1. Krajczár Péter (HVSE), 3. Haraga Attila (Körmend). Ifjúsági historical bow: 2. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló historical bow: 3. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt barebow: 1. Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük), 3. Keszőcze János (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Simon Zoltán (Sárvár). Lány-női, felnőtt historical bow: 1. Budai Ágnes (Körmend), 3. S. Tóth Andrea (Körmend).

 

- Elégedettek vagyunk a sorozattal, mind a résztvevők számát, mind a vasi eredményeket tekintve - fogalmazott Takács Gergő, a Haladás VSE íjász szakosztályának az elnöke. - Csak Vaskeresztesen például közel száz íjász állt rajthoz a Haladás-Rába Kupán, és akkor még nem beszéltünk a kísérőkről, a szurkolókról, valamint az íjászat iránt érdeklődőkről. Jövőre természetesen második alkalommal is megszervezzük a versenyt.

Haladás-Rába Kupa, végeredmény, vasi érmesek, fiú-férfi, felnőtt barebow: 1 Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük). Tanuló bowhunter: 1. Németh Kornél (HVSE), 2. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Ambrus Zoltán (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd), 3. Baranyai Ferenc (Szentgotthárd). Felnőtt hist-self-primitiv: 1. Haraga Attila (Körmend), 2. Krajczár Péter (HVSE), 3. Pintér Zoltán (Körmend). Junior hist-self-primitiv: 1. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló hist-self-primitiv: 1. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt langbogen: 3. Tóth István (Körmend). Lány-női, felnőtt bowhunter: 1. Kalmár Bernadett (HVSE). Tanuló bowhunter: 1. Németh Réka (HVSE). Felnőtt hist-self-primitiv: 1. Budai Ágnes (Körmend), 2. S. Tóth Andrea (Körmend).

I. Savaria Kupa, fiú-férfi, felnőtt bowhunter: 2. Szabó András (Sárvár). Tanuló bowhunter: 2. Németh Kornél (HVSE), 3. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt longbow: 1. Molnár József (Eleven). Felnőtt historical bow: 1. Krajczár Péter (HVSE), 3. Haraga Attila (Körmend). Ifjúsági historical bow: 2. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló historical bow: 3. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt barebow: 1. Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük), 3. Keszőcze János (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Simon Zoltán (Sárvár). Lány-női, felnőtt historical bow: 1. Budai Ágnes (Körmend), 3. S. Tóth Andrea (Körmend).

 

Haladás-Rába Kupa, végeredmény, vasi érmesek, fiú-férfi, felnőtt barebow: 1 Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük). Tanuló bowhunter: 1. Németh Kornél (HVSE), 2. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Ambrus Zoltán (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd), 3. Baranyai Ferenc (Szentgotthárd). Felnőtt hist-self-primitiv: 1. Haraga Attila (Körmend), 2. Krajczár Péter (HVSE), 3. Pintér Zoltán (Körmend). Junior hist-self-primitiv: 1. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló hist-self-primitiv: 1. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt langbogen: 3. Tóth István (Körmend). Lány-női, felnőtt bowhunter: 1. Kalmár Bernadett (HVSE). Tanuló bowhunter: 1. Németh Réka (HVSE). Felnőtt hist-self-primitiv: 1. Budai Ágnes (Körmend), 2. S. Tóth Andrea (Körmend).

I. Savaria Kupa, fiú-férfi, felnőtt bowhunter: 2. Szabó András (Sárvár). Tanuló bowhunter: 2. Németh Kornél (HVSE), 3. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt longbow: 1. Molnár József (Eleven). Felnőtt historical bow: 1. Krajczár Péter (HVSE), 3. Haraga Attila (Körmend). Ifjúsági historical bow: 2. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló historical bow: 3. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt barebow: 1. Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük), 3. Keszőcze János (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Simon Zoltán (Sárvár). Lány-női, felnőtt historical bow: 1. Budai Ágnes (Körmend), 3. S. Tóth Andrea (Körmend).

 

Haladás-Rába Kupa, végeredmény, vasi érmesek, fiú-férfi, felnőtt barebow: 1 Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük). Tanuló bowhunter: 1. Németh Kornél (HVSE), 2. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Ambrus Zoltán (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd), 3. Baranyai Ferenc (Szentgotthárd). Felnőtt hist-self-primitiv: 1. Haraga Attila (Körmend), 2. Krajczár Péter (HVSE), 3. Pintér Zoltán (Körmend). Junior hist-self-primitiv: 1. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló hist-self-primitiv: 1. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt langbogen: 3. Tóth István (Körmend). Lány-női, felnőtt bowhunter: 1. Kalmár Bernadett (HVSE). Tanuló bowhunter: 1. Németh Réka (HVSE). Felnőtt hist-self-primitiv: 1. Budai Ágnes (Körmend), 2. S. Tóth Andrea (Körmend).

I. Savaria Kupa, fiú-férfi, felnőtt bowhunter: 2. Szabó András (Sárvár). Tanuló bowhunter: 2. Németh Kornél (HVSE), 3. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt longbow: 1. Molnár József (Eleven). Felnőtt historical bow: 1. Krajczár Péter (HVSE), 3. Haraga Attila (Körmend). Ifjúsági historical bow: 2. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló historical bow: 3. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt barebow: 1. Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük), 3. Keszőcze János (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Simon Zoltán (Sárvár). Lány-női, felnőtt historical bow: 1. Budai Ágnes (Körmend), 3. S. Tóth Andrea (Körmend).

 

I. Savaria Kupa, fiú-férfi, felnőtt bowhunter: 2. Szabó András (Sárvár). Tanuló bowhunter: 2. Németh Kornél (HVSE), 3. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt longbow: 1. Molnár József (Eleven). Felnőtt historical bow: 1. Krajczár Péter (HVSE), 3. Haraga Attila (Körmend). Ifjúsági historical bow: 2. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló historical bow: 3. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt barebow: 1. Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük), 3. Keszőcze János (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Simon Zoltán (Sárvár). Lány-női, felnőtt historical bow: 1. Budai Ágnes (Körmend), 3. S. Tóth Andrea (Körmend).

 

I. Savaria Kupa, fiú-férfi, felnőtt bowhunter: 2. Szabó András (Sárvár). Tanuló bowhunter: 2. Németh Kornél (HVSE), 3. Wiener Ádám (HVSE). Felnőtt longbow: 1. Molnár József (Eleven). Felnőtt historical bow: 1. Krajczár Péter (HVSE), 3. Haraga Attila (Körmend). Ifjúsági historical bow: 2. Pavlics Gergő (Szentgotthárd). Tanuló historical bow: 3. Sánta Dávid (Körmend). Felnőtt barebow: 1. Gadavics András (Bük), 2. Takács Zoltán (Bük), 3. Keszőcze János (Bük). Felnőtt compound: 2. Létay Zoltán (Szentgotthárd). Felnőtt bowhunter unlimited: 2. Simon Zoltán (Sárvár). Lány-női, felnőtt historical bow: 1. Budai Ágnes (Körmend), 3. S. Tóth Andrea (Körmend).

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!