2012.01.30. 03:28

Teke: a répcelaki Gosztola László pályacsúcsot ütött

Értékes győzelmet aratott a Répcelaki SE férfi tekecsapata a Szuperliga 13. fordulójából elhalasztott mérkőzésén.

Répcelak: Gosztola 630, Smelka 572, Farkas 573, Lampert 546, Pete 570, Pete 570, Ritter 615. Edző: Kiss Zsolt.

Szolnok: Fehér 611, Bíró J. 519, Bíró N. 566, Molnár 553, Somogyi 555, Bíró E. 548.

Öt győzelemmel a negyedik helyen álló Répcelak a kilenc sikerrel a tabellán harmadik Szolnokot fogadta. A vasiak magabiztosan tartották itthon a két pontot, nagy lépést téve az Euroliga-szereplés felé. Kezdőjátékosuk, Gosztola László új pályacsúccsal adta meg az alaphangot. Lampert Péter kivételével mindenki jobb volt a párjánál, sajnos neki 16 dobással a vége előtt kiújult a deréksérülése. - Ifi: 4:0 (1136-1070). ifj. Móricz 586, Boucsek 550, ill. Dallos 528, Miklós 542.