2013.06.10. 17:17

Charity Night Run: vasi futógyőzelmek

Grosspetersdorf - Nagyszentmihály hagyományos, esti futóversenyén (Charity Night Run) idén is pontosan kimért, biztosított pálya, kellemes futóidő várta a rekordnak számító 210 indulót.

A kilenc Vas megyei résztvevő eredményesen szerepelt a tíz ország versenyzőit felvonultató mezőnyben. Zsódér Zsolt a 10 km-es főfutam abszolút értékelésében a harmadik helyet szerezte meg, míg korcsoportjában fölényesen győzött. Nagy Máté a tavalyi, pályacsúccsal elért U12-es győzelmét most egy korcsoporttal feljebb magabiztos versenyzéssel ismételte meg.

A vasi dobogós eredmények. 1 km, -10 év: 2. Hargitai Barnabás (Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub). 2 km, -14 év: 1. Nagy Máté (Bolyai  Vasi Talentum Szombathely). 10 km, +40 év: 1. Zsódér Zsolt (Galaxy Fitness), 2. Rosta Csaba (Szombathely).