2015.03.18. 15:11

Papírforma-vereség röplabdában

Veszprém – A papírforma szerinti 3:0-s vereséget szenvedett a SZoESE-Haladás VSE NB II-es női röplabdacsapata az NB I-ért harcoló Veszprém vendégeként.

Veszprémi Egyetemi SC– SZoESE-Haladás 3:0 (12, 17, 22). – Veszprém, 50 néző, NB II-es női röplabda-mérkőzés, vezette: Oláh, Balázs.

SZoESE-HVSE: Horváth M., HALMOSI, ERDŐSI, Simon F., Szalontai P., Szalontai E. Csere: Nagy T. (liberó), Kiss L., Németh E. Edző: Bodzer Attila. Nagyon hullámzott a szombathelyiek játéka, főként a nyitásfogadásuk volt pontatlan. A harmadik szettben sikerült ráijeszteni a Veszprémre, többször vezettek is, de a végjátékban a hazaiak koncentráltak jobban.