Vasi foci

2010.02.08. 16:30

Tévés meccsel nyit a Haladás - íme az NB I. tavaszi menetrendje

Az MLSZ-ben elkészítették a labdarúgó NB I. első tíz tavaszi fordulójának pontos menetrendjét. A Haladás ebben a periódusban négy alkalommal is képernyőre kerül.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

A Szombathelyi Haladás február 20-án, zártkapus meccsen - de a Sport Tv kamerái előtt - az Üllői úton kezdi a tavaszi szezont.

Íme a 16-25. forduló részletes programja:

16. forduló:

DVSC-TEVA – Diósgyőr (02.19. péntek, 19 óra)
Videoton – Kecskemét (02.20. szombat, 14 óra)
Paks – ZTE (02.20. szombat, 14 óra)
Kaposvár – Honvéd (02.20. szombat, 14 óra)
MTK – Lombard Pápa (02.20. szombat, 14 óra)
FTC – Haladás (02.20. szombat, 15 óra) - Sport TV!
Újpest – Győri ETO (02.20. szombat, 17.30)
Vasas – Nyíregyháza (02.21. vasárnap, 17.30)

17. forduló:

Diósgyőr – Videoton (02.26. péntek, 19 óra)
Honvéd – MTK (02.27. szombat, 14 óra)
Haladás – Kaposvár (02.27. szombat, 14 óra)
Nyíregyháza – Paks (02.27. szombat, 14 óra)
Győri ETO – Vasas (02.27. szombat, 14 óra)
ZTE – FTC (02.27. szombat, 15 óra)
Kecskemét – Újpest (02.27. szombat, 17.30)
Lombard Pápa – DVSC-TEVA (02.28. vasárnap, 17.30)



18. forduló:

FTC – Nyíregyháza (03.05. péntek, 19 óra)
Kaposvár – ZTE (03.06. szombat, 14.30)
MTK – Haladás (03.06. szombat, 14.30)
Győri ETO – Kecskemét (03.06. szombat, 14.30)
Paks – Vasas (03.06. szombat, 14.30)
Újpest – Diósgyőr (03.06. szombat, 15 óra)
DVSC-TEVA – Honvéd (03.06. szombat, 17.30)
Videoton – Lombard Pápa (03.07. vasárnap, 17.30)



19. forduló:

Haladás – DVSC-TEVA
(03.12. péntek, 19 óra) - Duna TV!
Vasas – Kecskemét (03.13. szombat, 14.30)
Diósgyőr – Győri ETO (03.13. szombat, 14.30)
ZTE – MTK (03.13. szombat, 14.30)
Nyíregyháza – Kaposvár (03.13. szombat, 14.30)
Honvéd – Videoton (03.13. szombat, 15 óra)
Paks – FTC (03.13. szombat, 17.30)
Lombard Pápa – Újpest (03.14. vasárnap, 17.30)



20. forduló:

Videoton – Haladás
(03.19. péntek, 19 óra) - Duna TV!
Újpest – Honvéd (03.20. szombat, 15 óra)
MTK – Nyíregyháza (03.20. szombat, 15 óra)
Győri ETO – Lombard Pápa (03.20. szombat, 15 óra)
Kecskemét – Diósgyőr (03.20. szombat, 15 óra)
Kaposvár – Paks (03.20. szombat, 15 óra)
ZTE – DVSC-TEVA (03.20. szombat, 17.30)
FTC – Vasas (03.21. vasárnap, 17.30)



21. forduló:

Nyíregyháza – DVSC-TEVA (03.26. péntek, 19 óra)
Haladás – Újpest (03.27. szombat, 15 óra) - Sport TV!
Vasas – Diósgyőr (03.27. szombat, 15 óra)
Kecskemét – Lombard Pápa (03.27. szombat, 15 óra)
Honvéd – Győri ETO (03.27. szombat, 15 óra)
Paks – MTK (03.27. szombat, 15 óra)
FTC – Kaposvár (03.27. szombat, 17.30)
ZTE – Videoton (03.28. vasárnap, 17.30)



22. forduló:

Újpest – ZTE (04.02. péntek, 19 óra)
DVSC-TEVA – Paks (04.03. szombat, 15 óra)
Győri ETO – Haladás (04.03. szombat, 16.30)
Kecskemét – Honvéd (04.03. szombat, 16.30)
Diósgyőr – Lombard Pápa (04.03. szombat, 16.30)
Kaposvár – Vasas (04.03. szombat, 16.30)
MTK – FTC (04.03. szombat, 17.30)
Videoton – Nyíregyháza (04.04. vasárnap, 17.30)



23. forduló:

FTC – DVSC-TEVA (04.09. péntek, 19 óra)
Paks – Videoton (04.10. szombat, 15 óra)
Vasas – Lombard Pápa (04.10. szombat, 16.30)
Honvéd – Diósgyőr (04.10. szombat, 16.30)
Kecskemét – Haladás (04.10. szombat, 16.30)
Kaposvár – MTK (04.10. szombat, 16.30)
Nyíregyháza – Újpest (04.10. szombat, 17.30)
ZTE – Győri ETO (04.11. vasárnap, 17.30)



24. forduló:

DVSC-TEVA – Kaposvár (04.16. péntek, 19 óra)
Újpest – Paks (04.17. szombat, 15 óra)
Győri ETO – Nyíregyháza (04.17. szombat, 17 óra)
Kecskemét – ZTE (04.17. szombat, 17 óra)
Diósgyőr – Haladás (04.17. szombat, 17 óra)
Lombard Pápa – Honvéd (04.17. szombat, 17 óra)
Videoton – FTC (04.17. szombat, 17.30)
MTK – Vasas (04.18. vasárnap, 17.30)



25. forduló:

FTC – Újpest (04.23. péntek, 19 óra)
Kaposvár – Videoton (04.24. szombat, 15 óra)
Haladás – Lombard Pápa (04.24. szombat, 17 óra)
ZTE – Diósgyőr (04.24. szombat, 17 óra)
Nyíregyháza – Kecskemét (04.24. szombat, 17 óra)
Paks – Győri ETO (04.24. szombat, 17 óra)
Vasas – Honvéd (04.24. szombat, 17.30)
MTK – DVSC-TEVA (04.25. vasárnap, 17.30)

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!