Vasi foci

2011.10.06. 14:48

Futsal, Magyar Kupa: továbbjutott az Admirál

A futsal Magyar Kupa első fordulójában továbbjutott az Admirál-Haladás VSE, míg a SZoESE búcsúzott.

Keszthelyi HSC Viktória Sport-Admirál-Haladás VSE 2-7 (1-2).

HVSE:  Matyi - Jáger, Örkényi, Horváth P., Egle. Csere:  Bagó, Halmos, Marton, Husvéth, Kreicz. Edző:  Pálmai Tamás.

A szombathelyieknél elsősorban azok kaptak szerepet, akik korábban kevesebb lehetőséghez jutottak. Az NB II-es hazaiak csak néhány percig tudták megnehezíteni a vasiak dolgát. Szünet után még nagyobb fölénybe kerültek a zöld-fehérek.

A Haladás gólszerzői:  Egle 2, Jáger, Husvéth, Örkényi, Marton, Bertók (öngól).

Az Admirál a folytatásban - november 2-án - a SZoESE-t búcsúztató Veszprém vendége lesz.

1. Futsal Club Veszprém-Szombathelyi Egyetemi SE 14-7 (8-1). Veszprém, vezette: Schnellbach, Láposi.

SZoESE: Schmidt - Varga, Budai, Jakab, Kopácsi. Csere: Hurtik, Balogh, Werderits, Lugosi, László. Edző: Tóth Attila.

Az NB II. nyugati-csoportjában szereplő csapatok meccse az első félidőben eldőlt. A tartalékos SZoESE védekezésén még van mit javítani, támadásban azonban akadtak biztató momentumok.

A SZoESE gólszerzői: Jakab 2, Kopácsi, Balogh, Werderits, Budai, Vas (öngól).