Megnyugtató körmendi előny a Magyar Kupában

<b>Körmend</b> - A kosárlabda MK negyeddöntőjének első mérkőzésén a Polaroid Lami-Véd Körmend hazai pályán 20 pontos előnyt szerzett a Kaposvárral szemben.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Polaroid Lami-Véd Körmend – Kaposvári KK 88:68 (25:26, 19:19, 26:9, 17:16). – Körmend, 1800 néző, kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntő, első mérkőzés, vezette: Forrai, Kapitány, Kiss.

Körmend: Fodor M. 2, RODGERS 24/3, MULLIGAN 6/3, Bialek 12, BANKS 30. Csere: Tóth G. 4, Fodor G. 1, Ferencz 9/9. Edző: Peter Stahl.

Kaposvár: Marciulionis 14/6, VOJVODA 18/9, Welton 4, Orosz 10/6, DÁVID 15/9. Csere: Hoffmann 5/3, Kiss 2,
Edző: Krivacsevics Dragoljub.

Az eredmény alakulása. 2. perc: 0:8. 14. perc: 33:26. 22. perc: 46:50. 33. perc: 75:56. 38. perc: 88:65.

Kipontozódott: Orosz a 38. percben.

Peter Stahl: A második félidei jó védekezéssel fontos győzelmet arattunk s nagy lépést tettünk a négy közé jutás felé.

Krivacsevics Dragoljub: Az első félidőben jól játszottunk, de a másodikban már nem dobtunk annyira jól. Nagy a különbség, de nem adjuk fel, Kaposváron megpróbálunk javítani.

A Körmend 20 ponttal nyerte a mérkőzést és nagy lépést tett a négy közé jutás felé. A visszavágó jövő kedden lesz Kaposváron.