Labdarúgás: folytatódik a Magyar Kupa megyei selejtezője

A negyedik fordulóval folytatódik a labdarúgó Magyar Kupa megyei selejtezője.

A mérkőzéseket szerdán, egységesen 17 órakor rendezik. A továbbjutásról egy meccs dönt, döntetlen esetén az alacsonyabb osztályú gárda a továbbjutó. Azonos osztálybeli ellenfeleknél, döntetlennél következik a 2x15 perces hosszabbítás, majd ha szükséges, a 11-esek.

Program (szerda, 17.00): Szőce (megyei II.)-Nádasd (megyei I.), Rábatöttös (III.)-Jánosháza (I.), Vasszécseny- Celldömölk (I.), Felsőcsatár (II.)-Répcelak (NB III.), Haladás VSE (II.)-Bük (I.), Honvéd-Sé (II.)-Rábapaty (I.), Tanakajd (I.)-Uraiújfalu (I.), Rum (I.)-Szentgotthárd (I.). Szabadnapos: Sárvár (NB III.)

Az ötödik fordulót május 16-án, szerdán (17.00) rendezik.