Rekord az NB III-ban: öt piros lapott osztott ki a lefújás után a női játékvezető

<b>Körkép</b> - Három celldömölki játékost, valamint az edzőt és a technikai vezetőt is kiállította Kulcsár Katalin, mindannyiukat a meccs után. A kemenesaljaiak szerint három érvényes góljukat nem adták meg, így kaptak ki 2:1-re Badacsonytomajon.

A labdarúgó NB III. Bakony-csoportjának hétvégi fordulójában kikapott a Celldömölk, a Bük, a Vép, a Haladás II., döntetlent játszott egymással a Sárvár és a Répcelak.

Badacsonytomaj-Celldömölk 2:1 (0:0). - Badacsonytomaj, 100 néző, v: Kulcsár Katalin.

Badacsonytomaj: SIMON - Hegedűs, Molnár, Németh R., Kiss G. - KISS J. (Horváth A.), SZŐCZE, Orovecz, FONNYADT - Hujber, Kiss M. Edző: Koller Tamás.

Celldömölk: Tóth A. - Szalai, Sallér, GYŐRVÁRI, Györkös - Hanzl (Pajak), Babics, LAKATOS, Horváth Á. - SZALAY (Szele), Németh J. Edző: Balhási István.

Az első félidőben kihagyta ziccereit a vasi gárda. Szünet után két rögzített helyzetet követően két szerencsés gólt szerzett a hazai csapat, ráadásul 1:0 után a bíró érvénytelenített egy szabályos celldömölki gólt.

A vendégek mindent egy lapra feltéve támadtak, szépítettek, ám a celldömölkiek elmondása szerint a játékvezetői hármas újabb két szabályos góljukat érvénytelenítette, a másodikat a 93. percben. A lefújás után a CVSE-játékosok és stábtagok nehezményezték a történteket, Kulcsár Katalin játékvezető ezt öt piros lappal honorálta. A fegyelmi tárgyalás kedden lesz.

G.: Kiss G. az 54., Hujber a 60., illetve Lakatos a 69. percben.

Kiállítva:
Tóth A., Győrvári, Sallér, Balhási István (edző), Szabó Ferenc (technikai vezető), valamennyien a lefújás után, reklamálásért.  (Ifi: Celldömölk-Badacsonytomaj 4:0.)

Balhási István: - Aki ilyen körülmények között a mai magyar futballban egyetlen percet is dolgozik, az velem együtt mind bolond.

Sárvár-Répcelak 1:1 (1:1). - Sárvár, 300 néző, v.: Balogh.

Sárvár: Szakos - Szabó, HORVÁTH L., VARGA J., Tóth P. - Varga G. (Balassa), KEVEHÁZI (Gosztolya), Vajda, MÁTÉ - KORONCZAI, Sinka (Németh G.). Edző: Haraszti Zsolt.

Répcelak: HEINRICH - NÉMETH, JOÓ, VARGA G., Szandi - Takács P., Süle, Csordás (Tamási), Varga T. (Szabó) - Takács Sz., Pockmecz (Pezenhófer). Edző: Tóth Zsolt.

A sárváriak végigtámadták a meccset, ziccereket hibáztak, a vendégek kontrákkal kísérleteztek. - G.: Koronczai a 24., illetve Csordás a 33. percben. - Ifi: Répcelak-Sárvár 1:1.

Haraszti Zsolt: - A helyzetek kialakítása kevés a győzelemhez.

Tóth Zsolt: - Jól küzdöttünk, értékes pontot szereztünk.

Hévíz-Sab-Vép 6:0 (0:0). - Hévíz, 100 néző, v.: Péter.

Hévíz: Szabó A. - Buzási, Sipos (Kovács Sz.), KOVÁCS ZS., Kottán (Varsányi) - Kovács R., BUZA, Páli K. , Páli N. - HORVÁTH GY., COVIC. Edző: Glázer Róbert.

Vép: KUTASI - Joó, Horváth Ádám, Takács Cs., Németh A. - Mecsei, Takács M., Balikó (Derdák), Török R. - Illés (Balázs), Borsi (Horváth G.). Játékos-edző: Takács Csaba.

Az első félidőben még jól tartotta magát a Vép, a kiállítás viszont megpecsételte a vasiak sorsát. - G.: Covic a 47., a 62. (11-esből), a 79., a 86., Horváth Gy. az 56. és a 92. percben. - Kiállítva: Mecsei a 60. percben, kezezésért. - Ifi: Vép-Hévíz 1:5.

Takács Csaba - Az első félidő jó játéka után gyorsan kaptunk gólt, a különbséget túlzottnak érzem.

SVSE-Bük 4:2 (0:1). - Sopron, 150 néző, v.: Schnellbach.

SVSE: Fentős - Deák, GEEB, Párkányi, Horváth T. - BÖCSKÖR GY., Németh N. (Vörös), BÖCSKÖR ZS., NÉMETH D. - Legoza, VARGA Z. Edző: Végh Tibor.

Bük: Pikács - Németh V. (Varga G.), Salamon, MÁTÉ, Mester - SÜMEGHY, Vadász, Kővári, Balikó (Tímár) - Lakner (Szabó B.), GYURÁCZ. Edző: Németh József.

A bükiek elhitték, hogy megnyerték a meccset, ám az utolsó negyedórában fordított a Sopron. - G.: Böcskör Gy. a 78., és a 90., Németh D. a 73., Legoza a 92. percben, illetve Gyurácz a 44., Máté a 65. percben. - Ifi: Bük-SVSE 7:1.

Németh József: - Megnyert meccset veszítettünk el.

Lipót-Haladás II. 4:0 (2:0). - Lipót, 200 néző, v.: Keszthelyi.

Lipót: Nagy K. - Jablonkai, Török, KUN, VISY- Fajkusz, Dombai, Magyar, Gollovitzer (Lappints) - KRÉN (Burkus), László. Edző: Gunyhó Ferenc.

Haladás II.: Gőcze - Bezdi, Lengyel, Farkas - Szakály (Nagy G.), Kalász, Iszlai, BONIFERT - Skriba (CZAFIT), Rácz (BURCSIK), Ugrai. Edző: Simon Attila.

A hazaiak a levegőben verték meg a vasiakat. - G.: Krén a 14., Gollovitzer a 31., Kun a 61., Fajkusz a 64. percben. - Kiállítva: Iszlai az 56. percben, rossz ütemű becsúszásért.

Simon Attila: - A rossz minőségű pályához jobban alkalmazkodó Lipót megérdemelten győzött.

Padragkút-Motim 1:2, Veszprém-Csorna 3:2, Csesztreg-Tapolca 3:3.

Badacsonytomajról Gasztonyi Csaba, Hévízről Kövér János, Sopronból Csóka Csaba, Sárvárról Horváth István, Lipótról Simon Attila tudóstott.