Foci

2012.03.30. 02:29

MEFOB: négy között a SEK futsalcsapata

Bár kikapott a Budapesti Műszaki Egyetem vendégeként, az összesítés alapján bejutott a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság négyes döntőjébe a Savaria Egyetemi Központ férfi futsalcsapata.

NYME-SEK: Lugosi - HORVÁTH M., JAKAB G., LÁSZLÓ, HORVÁTH P. Cserék: BABINA, PADOS, Jakab L. Edző: Sákovics Péter. - Gólszerzők: Horváth P. 2, Jakab G. 2, Horváth M. 2.

A hazai 4-2-es győzelmet követő visszavágó rendkívül izgalmas volt: az NB I-es játékosokkal, bő kerettel felálló hazaiak már 7-2-re vezettek a 36. percben, de Horváth Péter vezetésével parádés végjátékot produkáltak a SEK játékosai és négy gólt szerezve 7-6-ra módosították az eredményt. Így az összesítés alapján a vasiak bejutottak az országos négyes döntőbe, amit április 12-13. között Budapesten rendeznek. Már a döntőre készülés jegyében a SEK április 2-án, hétfőn, 20 órakor az Admirál-HVSE NB I-es futsalcsapatával játszik edzőmeccset az egyetemi csarnokban. Az NYME-SEK a női fináléban ugyancsak érdekelt.