Foci

2012.03.29. 02:29

U17: óvtak a belgák, nem biztos a magyar továbbjutás

Az U17-es fiú labdarúgó-válogatott győzelmet aratott Oroszország ellen, ám nem biztos, hogy bejutott az Európa-bajnoki döntőbe.

Vastag Nándor

A Pisont István által irányított együttes a második félidő elején már 2-0-ra vezetett, ám végül csak a ráadás perceiben rúgta a 3-2-es győzelmet jelentő gólt.

A Haladás-Illés Akadémia focistái közül Németh Márió végig, Medgyes Zoltán pedig egy félidőt játszott, Kovács Tamás nem kapott lehetőséget.

A belgák 3-0-ra nyertek Wales ellen, valamint megóvták a korábbi, az oroszok ellen 1-0-ra megnyert meccsüket, így egyelőre a csoport végeredménye nem végleges.

A jelenlegi állás szerinti eredmény, amely nem végleges, még módosulhat: 1. Magyarország 7 pont (10-5), 2. Belgium 7 (6-2), 3. Oroszország 3, 4. Wales 0.