Foci

2009.04.11. 02:28

Hátrányból fordított a Haladás II.

Sopron (pa) - Ugrai és Maikel góljával 2:1-re nyert a Haladás II. a Soproni VSE otthonában.

Soproni VSE-Szombathelyi Haladás II. 1:2 ( 1:2). - Sopron, 500 néző, vezette: Erdős.

Soproni VSE: Kiss Sz. - Deák, Geeb, Varga D. (Homor), Vörös - Böcskör Gy., Németh N., Böcskör Zs., Németh D. - Legoza, Varga Z. Edző: Végh Tibor.

Haladás II: Mursits - TAR, Lengyel, DEVECSERI, Farkas (Bezdi) - SZAKÁLY, Maikel, KA- LÁSZ - Czafit (Horváth D.), Ugrai (Burcsik), Gyurján. Edző: Simon Attila.

A Haladás ragadta magához a kezdeményezést, de a félidő közepe táján egy el-adott labdát góllal büntettek a soproniak. Hamarosan tíz főre fogyatkoztak a hazaiak, majd fordítottak a vasiak. Szünet után kitámadott a Sopron, ám helyzetek a hazai kapu előtt adódtak. - Gólszerzők: Varga Z. a 26., ill. Ugrai a 35., Maikel (11-esből) a 43. percben. - Kiállítva: Varga Z., 33. p., utánrúgásért.

Simon Attila: - A kiállításig is mi játszottunk fölényben, utána pedig nem volt kétséges a három pont sorsa.