Asztalitenisz

2018.11.25. 21:19

Könnyű CVSE-siker

Az asztalitenisz Extraligában nagyon simán igazolta a papírformát a CVSE-Swietelsky-Jufa Hotels férficsapata a Gödöllő ellen. A hat győzelemmel, egy vereséggel álló bajnoki címvédő ötödik 7-0-s sikerét aratta a szezonban.

CVSE-Swietelsky-Jufa Hotels–Gödöllői Egyetemi AC 7-0. – Celldömölk, férfi asztalitenisz Extraliga-mérkőzés.

Páros: Szita, Kriston–Molnár D., Martinecz 3:1 (-5, 5, 6, 3). Az első szettet átaludták a celliek, aztán megrázták magukat (1-0). Egyéni, 1. forduló: Kriston–Benyovszki 3:0 (7, 6, 6), Szita–Martinecz 3:0 (9, 8, 7), Fazekas–Molnár D. 3:0 (6, 8, 4). Az első egyéni körben a hazaiak szettet sem engedélyeztek a gödöllőieknek. Szita Márton visszavágott a tavalyi vereségért Martinecznek (4-0). 2. forduló: Kriston–Martinecz 3:1 (-7, 3, 4, 7), Fazekas–Benyovszki 3:0 (2, 6, 8), Szita–Molnár D. 3:1 (1, 10, -10, 9).

Egy percig sem volt kétséges, hogy 7-0-ra nyeri meg őszi utolsó hazai bajnokiját a celldömölki csapat, amely ezzel – egy vereség mellett – hatodik győzelmét szerezte meg. Győztek: Kriston 2, Fazekas 2, Szita 2, Szita–Kriston páros.

A cellieknek még két idegenbeli extraligás meccse van hátra az őszből, illetve szerdán a Közép-európai Szuperliga C csoportjában játszanak visszavágókat Ausztriában.