Triatlon

2022.07.09. 18:52

Ferencvárosi és VUK-siker a Vasi Vasemberen

Befejeződött a 38. Vasi Vasember, melyen a közel félezer versenyző 1500 méter úszást, 40 kilométer kerékpározást és végül 10 kilométer futást teljesített.

PA

Fotó: Szendi Péter

Az abszolút kategória férfi győztes Berekméri Levente (FTC) lett 1,56,24-es idővel. Második Mester Bálint (Tiszakécske VSE) 2,04,24, harmadik Birtók Ádám (Kis Tri Team) 2,04,44. A legjobb vasi versenyző Zsódér Zsolt a 10. helyen ért célba 2,11,06-os időeredménnyel.

A női abszolútban Csomor Erika (VUK SE) 2,16,20-as eredménnyel nyert, második Tomaschof Kata (FTC) 2,18,18, harmadik pedig Tomozi Zsófia 2,25,15 (PSN Zrt) lett. A legjobb vasi versenyző Nagy Katalin az előkelő negyedik helyen ért be, ideje: 2,28,00.