Tenisz: remeklő vasi veteránok

Kiválóan szerepeltek a Haladás VSE szenior teniszezői – Bogár Szabó Éva, Sákovics Péter – az ITF Master Tour nemzetközi sorozat budapesti állomásán.

A HVSE érmes szenior teniszezói - Sákovics Péter és Bogár Szabó Éva

Forrás: VN/HVSE

A Római Tenisz Akadémián rendezett egy hetes rangos erőpróbán népes, erős nemzetközi mezőny állt rajthoz. Bogár Szabó Éva a +65-ös kategória egyéni és mix számában szerzett aranyérmet, míg Sákovics Péter a +60 párosban nyert Szekrényes Zsolttal. Egyéniben ugyanebben a korcsoportban 5. lett. Sőt, Sákovics +50 mixben egy bravúros ezüstérmet is begyűjtött Beck Katalin partnereként.

A tornán részt vett még Lipták János (Kőszegi SE), aki egyesben 5. helyen zárt, míg mixben ezüstérmes lett Pestuka Szilviával a +45-ös kategóriában.