2009.12.21. 03:27

Verhetetlen kézisek az utánpótlástornán

A Körmendi Dózsa MTE 1995-ös születésű lányokból álló kézilabdacsapata nagykanizsai utánpótlástornát nyert.

zaol.hu

A Zala Megyei Kézilabda Szövetség által szervezett nyolccsapatos tornán veretlenül győztek a körmendiek. A csoportmérkőzés során a balatonszemesi lányokat 18:4-re, a söjtörieket 27:6-ra, a nagykanizsaiakat 16:5-re verték. A vasiak magabiztos teljesítménnyel végeztek csoportjuk élén, ezzel döntőbe jutottak, ahol a másik négyes első helyezettjével, Lenti csapatával játszottak. A finálé már nagyobb küzdelmet hozott. Az első félidőben a Körmend játéka kicsit akadozott, így a félidőben 6:6 volt az állás. A második játékrészt viszont jobban bírta erővel, s jó hajrájának köszönhetően 13:11-re nyert és veretlenül lett tornagyőztes a Kiskós Kitti által felkészített Huszár Csenge, Pataki Katalin, Vincze Virág, Bertai Anett, Bokor Kinga, Csizmazia Fanni, Cser Kitti, Cséve Krisztina, Kádár Regina, Kovács Dóra, Tóth Fruzsina és Szőcs Fanni összeállítású vasi csapat.