2011.11.16. 03:27

Kézilabda NB II.: gyenge védekezése miatt veszített a Szentgotthárd

Idegenbeli vereséggel folytatta bajnokságot a Szentgotthárd NB II-es férfi kézicsapata.

Szentgotthárd: Monek - Kocsis Gy. 8, Kozák 6, Torma 3, dr. Woth 2, Ernst P., Varró 3 Csere: Páli (kapus), Kocsis A. 2, Szűcs, Katona, Treiber, Soltész. Edző: Ernst Attila.

Gyenge teljesítménnyel, főként nagyon gyenge védekezéssel rukkolt elő a vasi alakulat, így már az első félidőben eldőlt a meccs. A Szentgotthárd kisebb gödörben van,hiszen zsinórban harmadik mérkőzését veszítette el. - Ifi: 25-31 (12-16). - Jók: Szűcs 8, Mákos P. 6, Jászberényi 4.