2013.10.16. 18:30

Tököl–Szombathelyi Haladás II: Nem volt kérdéses

A labdarúgó NB III. Bakony-csoportjának 9. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Haladás II. simán, 3-0-ra győzött Tökölön.

Tököl–Szombathelyi Haladás II. 0-3 (0-1)
Tököl, 30 néző, vezette: Kovács G.
Haladás II.: Dombó – Angyal, HEGEDŰS, Zsirai, Milkó – JANCSÓ, HALMAI, Dedics – Grabant B. (Rácz), MEDGYES, TÓTH M. (Kaiser). Edző: Tóth László.

A Haladás II. kezdte jobban a mérkőzést, a 24. percben bal oldali támadás végén Medgyes 15 méterről a jobb sarokba lőtt (0-1). A gól után is a vasiak játszottak fölényben. Szünet után a hazaiak is beleerősítettek, kapufát rúgtak. A 66. percben Tóthot buktatta Polgár a tizenhatos előterében, a bíró kiállította a tököli bekket. A szabadrúgást Hegedűs 22 méterről a jobb felső sarokba vágta (0-2). Eldőlt a meccs, a Haladás II. öt százszázalékos ziccert is elrontott. A 88. percben a Rácz buktatásárért megítélt büntetőt Halmai a bal sarokba lőtte (0-3).

A Haladás II. győzelme egy pillanatig sem forgott veszélyben.

Gólszerzők: Medgyes a 24., Hegedűs a 66., Halmai (11-esből) a 88. percben. Kiállítva: Polgár (Tököl) a 67. percben.

Tóth László: – A jó játék és a helyzetek mellett három gólt is rúgtunk, ami három pontot eredményezett.