Vasi foci

2012.11.04. 16:24

Megye I: Jánosházáról vitte el a három pontot a Kőszeg

Vas megye - A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának rangadóját Jánosházán rendezték, ahol magabiztosan nyert a Kőszeg. Jól teljesít az újonc Haladás VSE.

Jánosháza-Kőszeg 1-4 (1-3)

Jánosháza, 80 néző, vezette: Kovács G.

Súlyos egyéni hibák és gyatra támadójátéka miatt szenvedett vereséget a hazai gárda szervezett, egységes ellenfelétől.

Gólszerzők: Vad, ill. Szolyák 3, Takács J. Jók: Vad, Babics, ill. Lindtner, Őri, Fehér, Neisz, Takács R., Szolyák. Ifi: 11-7.

Szentgotthárd-Tanakajd 3-2 (1-0)

Szentgotthárd, 70 néző, vezette: Boda.

A hazai csapat a 87. percben szerzett góllal csikarta ki a győzelmet az igen jól játszó Tanakajd ellen.

G.: Réczeg, Kovács G., Balázs L., ill. Ágoston, Horváth D. Jók: Réczeg, László, ill. Krepfl, Märcz, Boldizsár, Sebestyén, Ágoston, Horváth D. Ifi:12-0.

Haladás VSE-Celldömölk 5-2 (2-0)

Szombathely, 100 néző, vezette: Takács R.

A korai, jogos kiállítás eldöntötte a mérkőzés sorsát. A hazai gárda okosan használta ki az emberelőnyt, szép gólokat rúgva biztosan nyert.

G.: Kajtár 3, Őri, Gyurácz, ill. Ambrus, Györkös. Kiállítva: Pupp (Celldömölk). Jók: Kajtár, Gyurácz, Őri, Devecseri, Gazdag (mind Haladás). Ifi: 3-2.

Bük-Vép 1-5 (1-3)

Bük, 70 néző, vezette: Borbás.

A rutinosabb, motiváltabb vendégcsapat megérdemelten nyert. A vépieknél mindenki jól játszott.

G.: Hajós, ill. Nagy I. 2, Joó, Illés, Wágner. Ifi: 0-4.

A galériáért kattintson a képre!

Kemenesmagasi-Király SZE 1-0 (1-0)

Kemenesmagasi, 100 néző, vezette: Sándor.

A hazai csapat fegyelmezett, jó játékkal győzte le a vendégeket.

G.: Boda. Jók: Boda, Döbrönte, Kovács, Szakali, Márkus, Veszprémi (mind Kemenesmagasi). Ifi: 4-2.

Uraiújfalu-Nádasd 1-1 (0-1)

Uraiújfalu, 100 néző, vezette: Tóth R.

A 70 percig emberhátrányban játszó hazai csapat megérdemelte volna a győzelmet.

G.: Farkas, ill. Jóna. K.: Varga G. (Uraiújfalu). Jók: Gönczöl, Sándor, Gallen A., ill. Földes, Csillag, Horváth G. Ifi: 2-2.

Rábapaty-Vasvár 1-0 (1-0)

Rábapaty, 120 néző, vezette: Vass.

Egy nagyszerűen eltalált bombagóllal, a játék képe alapján megérdemelt hazai győzelem született. A rábapatyiaknál mindenki jól teljesített.

G.: Tőke. Jók: Varga R. (Vasvár). Ifi: 2-8.

Vasszécseny-Rum 1-1 (1-0)

Vasszécseny, 170 néző, vezette: Molnár T.

Egy megnyert meccset sikerült az utolsó pillanatban, a 92. percben elveszítenie a hazaiaknak. A Vasszécsenynek ez már a hetedik döntetlenje.

G.: Vadász, ill. Rosta. Jók: Szakács, Kőműves, ill. Rosta, Leitgeb. Ifi: 4-2.