Foci

2011.02.08. 03:27

A Söröskupak nyerte a kőszegi teremlabdarúgó-tornát

Az NB III-as csapatra épülő Söröskupak együttese nyerte a hagyományos felnőtt teremlabdarúgótornát.

Gergácz Zoltán

Kőszegen, a Béri iskola csarnokában rendezték meg a Béri Balog Kőszeg Kupa 2011. felnőtt teremlabdarúgótornát, amelyen 20 felnőtt gárda indult. A csapatok öt csoportban körmérkőzést vívtak, az első kettő, valamint a két legjobb harmadik helyezett kvalifikálta magát a 12 közé. Újabb körmérkőzéses, 4x3-as csoportkör következett, majd az első helyezettek küzdöttek a döntőbe jutásért. A színvonalas csatározásban a végső győzelmet az NB III-as kőszegi csapatra épülő Söröskupak együttese szerezte meg a Csikar Csárda előtt. Bronzérmes a Szerencsejáték függők és az Ulme Kft. lett.

A győztes csapat tagjai: Pfeiffer Péter, Fehér András, Szolyák Tibor, Szentkúti Péter, Weltler Sándor, Lintner Dénes, Gugcsó Ákos, Keresztes András, Nemesi Gábor.