Foci

2012.01.18. 03:28

Futsal: Admirál vereség a Gödöllő otthonában

Az NB I-es futsalbajnokság 13. fordulójában az Admirál-Haladás VSE a Gödöllői Bikák vendégeként nagy csatában szenvedett vereséget.

Gödöllő: ÁCS - Ughy, SZENTE, Jenei, Frank. Csere: Hegedűs, Baranyai, Schrancz, NAGY R., VIDÁK, Lovrencsics, Simonyi. Játékos-edző: Szente Tamás.

HVSE: Németh K. - Németh P., Czeglédi, Jáger, Kádas. Csere: HALMOS, Egle, BAGÓ, KOTTÁN, HOR- VÁTH P., Póta, Nagy G. Edző: Pálmay Tamás.

Gólszerzők: Halmos (öngól) a 6., Nagy a 14., a 32. és a 33., Schrancz a 20., Frank a 33., Baranyai a 40., ill. Horváth P. a 9., Halmos a 15., Egle a 27., Bagó a 28., Czeglédi a 40. percben.

A két jó formában lévő csapat találkozóján a vendégek kezdtek bátrabban, aktívabban. Ám kimaradtak a vasi helyzetek, sőt egy szerencsétlen öngóllal a hazai gárda szerzett vezetést (1-0). A folytatásban kiegyenlített csatát láthatott a közönség és szép kis gólpárbajt: minden gödöllői találatra érkezett szombathelyi válasz. Fordulás után pontosabb támadójátékkal rukkolt elő az Admirál, ennek eredményeképpen a 28. percben megfordította az állást (3-4). Sőt tetemesebb előnyre is szert tehetett volna, de a jobbnál jobb helyzetek is kimaradtak. Amit kihasznált a Gödöllő, rendezte a sorait, és zsinórban három gólt rámolt be Németh Krisztián kapujába (6-4). Az Admirál nem roppant össze, rohamozott tovább. Pálmay Tamás a kapus helyett mezőnyjátékost küldött a pályára, ami jó húzásnak bizonyult, egy perccel a vége előtt szépített a HVSE (6-5). Maradt még idő egyenlítésre is, de szinte az utolsó másodpercben elcsípett egy labdát a Gödöllő, és üreskapus góllal tette biztossá a győzelmét (7-5).

A nagy csatában a szerencsésebb gárda nyert.

Pálmay Tamás: - Összességében elégedett vagyok a mutatott játékkal, de sajnos a ellenfél szinte minden hibánkat büntette. Tehát némi hiányérzet van bennem, mert kis szerencsével eredményesebben is kijöhettünk volna a meccsből. Két hét múlva, hazai pályán, javítanunk kell!