Foci

2009.04.14. 02:27

NB III.: Féltucat répcelaki gól Vépen

Körkép (pa) - A Bakony-csoportban saját pályáján bukott nagyot a Vép, míg Csornán győzött a Sárvár. A Bük-Motim meccset április 15-én, a Csesztreg-Celldömölköt április 22-én rendezik.

Csorna-Sárvár 0:3 (0:1). - Csorna, 250 néző, vezette: Szepesi.

Csorna: LŐRE - Jakab, NAGY SZ. (Herczeg), TÓTH D., Buti - Nyerges, Horváth A., Baán, Véghelyi - Molnár G., Tóth Z. Edző: Varga Péter.

Sárvár: Szakos - SZABÓ I,, HORVÁTH L., VARGA J., Keveházi (Gosztolya) - Vajda (Vincze), MÁTÉ, NÉMETH G. (Balassa), Tóth P. - KORONCZAI, Sinka. Edző: Haraszti Zsolt.

Az első félidő változatos játékot és sárvári vezetést hozott. Szünet után a hazaiak ragadták magukhoz a kezdeményezést, ám a félidő derekán átvette az irányítást a Sárvár, és sok helyzete közül kettőt értékesítve maga biztosan győzött. - Gólszerzők: Tóth P. a 29., Koronczai a 73., Sinka a 77. percben. - Ifi: Sárvár-Csorna 1:2.

Haraszti Zsolt: - Húsvétkor gólokkal locsoltuk meg szurkolóinkat.

Sab-Vép-Répcelak 0:6 (0:2). - Vép, 400 néző, vezette: Keszthelyi.

Vép: Kutasi - Joó, Horváth Ádám, Németh A., Kövér - Török, Takács Cs. (Mecsei), Takács M. (Horváth G.), Borsi (Gombás), Balikó - Illés. Játékos-edző: Takács Csaba.

Répcelak: HEINRICH - Varga T. (Varga G.), NÉMETH Z., JOÓ, SZANDI - Szabó R. (Imre), Süle, Csordás, Pezenhófer - Takács Sz. (Sipőcz), TAMÁSI. Edző: Tóth Zsolt.

A Vép kezdett jobban, az első húsz percben három ziccert is elhibáztak Balikóék. A kitámadó hazaiak ellen a répcelakiak viszont két kontrájukat is gólra váltották. Szünet után a hitehagyottá váló Vép újabb helyzeteket hagyott ki, míg a Répcelak zsinórban lőtte góljait. A gólarány túlzott. - G.: Tamási a 41., a 83., a 84., Takács Sz. az 50, és a 75., Szandi a 20. percben. - Ifi: Répcelak-Vép 6:1.

Takács Csaba: - Mi kihagytunk helyzeteinket, az ellenfél belőtte.

Tóth Zsolt: - A meccs eleji holtponton kapusunk védései segítettek át bennünket. Ezután jó helyzetihasználásunknak köszönhetően fölényessé vált győzelmünk.

SVSE-Haladás II. 1:2 (pénteken játszották), Hévíz-Tapolca 7:0, Lipót-B.tomaj 4:1, Padragkút-Veszprém 0:4. A második félidő derekától bedult a sárvári gépezet

Csornáról Horváth István, Vépről Kövér János tudósított.