2020.05.07. 07:00
Szombathely végzős diákjai 2020-ban – Fotók, névsor
Fotó: Nemeth Jozsef
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
12.N
Balázs Krisztina, Bánhegyi Marcell Márk, Bozzay György Félix, Devecsery Veronika, Elek Soma Máté, Fogl Noémi, Friedl Kristóf Bence, Gál Elizabet Katalin, Grüll Gábor Ferenc, Hábetler Annamária, Nádor Áron Károly, Náray Dániel Bendegúz, Nemes Dávid, Plander Csenge, Rátkai Bálint, Spéder Evelin, Szandi Péter, Székely Orsolya Bíbor, Vámosi Áron, Vári Nikolett, Varga Szimonetta
Osztályfőnök: Tangl Lászlóné
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
12.A
Bádi Stefánia, Bányai Péter, Boda Blanka, Büki Alida, Csákváry Adél Júlia, Fehér Dorottya Luca, Forgács Júlia Irén, Gajdán Gergely, Gál László József, Gyöngyössy Ádám, Hamar József István, Héjj Maja, Islam Bella Leyla, Józsa Virág Réka, Judik Péter, Karvalits Hajnalka, Kecskés Dóra, Király Piroska, Kiricsi Adél, Kiss Bálint, Kondor Hanna Mária, Kovács Viktória Kitti, Magos Adél Lili, Márkus Tamás, Mikos Csongor, Nagy Anna Eszter, Nagy Márton Zsolt, Nagy Máté, Pataki Ágoston, Poór Máté Bálint, Sántha Máté Sebestyén, Szabados Laura, Szalai Bence, Varga Balázs, Vörös Ingrid, Zoller Norbert
Osztályfőnök: Mézesné Szabó Katalin
Társosztályfőnök: Tuider Milán
12.B
Avas Márton Ferenc, Gáspár András Szilárd, Geosits Levente, Hanyecz Viktória, Herrfurth Hanna Beatrix, Horváth Bendegúz Győző, Kálmán Júlia Luca, Kámán Gergő, Kiss Lilien Virág, Kiss Virág, Kovács Lilla, Langer Zsolt Tivadar, Markó Bence András, Murai Franiska, Nagy Áron, Nagypéter Szabolcs Sándor, Németh Áron Soma, Oroszy Rebeka, Pap Gergő, Sánta Gellért, Sramkó Dóra Bianka, Suta Máté Soma, Szabó Bence Ákos, Szalai Glória, Székely Bálint, Szücs Ágnes, Takács Enikő, Takács Flóra, Takács Tamara Flóra, Varga Áron, Varga Bálint Ferenc, Varga Gergő, Varga Kata, Varga Lili, Vass Luca Réka, Zenke Áron
Osztályfőnök: Tar Hajnalka
Társosztályfőnök: Martin Duncan
12.C
Andor Júlia Anna, Babós Andreas, Barasits Bálint, Bárdosi Dénes, Csonka Zsófia, Dobos Dominik, Farkas Kata, Fehér Szabina, Gáldonyi Anna Nóra, Győrffy Milán, Horváth Csenge Júlia, Horváth Evelin, Hurtik Nóra, Hütter Szilárda Lili, Iker Előd Sebestyén, Király Laura, Kovács Júlia, Kurucz Máté, Kutrovics Máté, Lorencz Pál, Mecseki Fanni, Megmondja Júlia, Nagy Georgina, Németh Keve Marcell, Németh Luca, Novák Henrietta, Orbán Bálint, Prieger Panna, Schütz Brúnó Péter, Serlegi Virág, Simon Iván, Szabó Anna, Szatmári Örsi Helga, Tancsics Áron, Tancsics Patrícia, Tóth Gellért, Tullner Flóra, Vass Virág, Windisch András
Osztályfőnök: Baranyai József
Társosztályfőnök: Kukor Ferenc
Vas Megyei Szakképzési Centrum Gépipari és Informatikai Szakgimnázium
12.A
Ambrus Bence, Asbóth Adrián, Bakucz Rajmond Ferenc, Balogh Marcell, Bándoli Kristóf, Boda Patrik, Csendes Bence, Dobos Joel, Horváth Márk, Horváth Richárd, Kalmár Erika, Kasper Dániel Norbert, Kolunbán Kristóf, Kovács Tamás, Nagy Ármin, Németh Kristóf Zoltán, Németh Szabolcs, Peresznyák Kevin, Péter Noel, Simon Bálint Péter, Somogyi Ákos, Szalai Márk, Szombath Adrián, Takács Barnabás, Wolf Martin
Osztályfőnök: Mihályi Judit
12.B
Bandi Máté Gábor, Budai Áron, Csapó Levente, Feigl Kristóf Tamás, Hájer Tamás, Halász Benedek, Hegedüs Gergely Kende, Hoós Domonkos, Horváth Bálint, Horváth Bence, Kiss Patrik, Makk Gergő, Milisics Gergely, Németh Róbert, Szabó Tamás, Szalai Kristóf, Takács Balázs, Tóth Márton, Vidos Olivér Ottó
Osztályfőnök: Baranyai Péter
12.C
Barcza Sámuel Dominik, Berger Róbert, Cselédi Dominik, Farkas Bálint Marcell, Fekete Tamás, Frigy Márk, Gaál Krisztián, Gaál László, Gábriel Róbert András, Hérics Péter, Horváth Dániel György, Horváth Levente, László Levente, Mlinarics Benedek Béla, Nagy Dávid, Nagy Szilárd Péter, Németh Bálint Richárd, Németh Barna, Pálmai Kristóf, Pap Márton Rafael, Péntek Dániel, Röszler Márton, Rövid Bálint, Schmidt Dániel, Takács Bálint, Talabér Jonatán, Tóth Bence György, Tóth Zoltán Ferenc, Végh Erik Dániel, Zsolnai Ákos, Zsömbölyi Zolta Benjámin
Osztályfőnök: Vincze Anita Györgyi
12.D
Balázs Bálint, Bilics Milán, Bognár Zoltán László, Bokor Gábor, Cserpnyák Martin, Farkas Tamás, Haiszán Bálint, Horváth Balázs, Horváth Gábor, Horváth Gábor Bence, Kovács Bence, Laczó Bálint, Lutár Levente, Németh Boldizsár, Papp Kornél, Rákóczi Edvárd Márk, Recetár Eszter, Stix Alex Zoltán, Szabó Ádám Roland, Szalai Lili, Szijjártó Bence, Szőnye Patrik, Taliszter Márk Zoltán, Veszelinov Daniel, Vojnovics Kristóf
Osztályfőnök: Putz Margit, Ungerné Kelemen Ildikó
Vas Megyei Szakképzési Centrum Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakgimnázium és Szakközépiskola
3/11/C
Dominek Dániel, Fogl Krisztián Zoltán, Gyallai Patrik Gábor, Hári Milán, Horváth Márk, Kovács Milán, Málics Norbert, Merőtei Tamás, Molnár Csaba Kevin, Molnár Péter István, Sütő Ciprián, Szuh Tamás, Takács Gergely Zoltán, Vitéz Gergely, Zsoldos Alex
Osztályfőnök: Hegyiné Pálfi Éva
3/11/D
Ávár Patrik, Bogdán Sándor, Borovics Martin, Bősze Barnabás Bence, Kiss Jácint, Markó Patrik, Skrapits Imre Iván, Varga Kristóf, Varga Martin
Osztályfőnök: Dr. Antalné Pál Gyöngyi
3/11/E
Budavári Ádám, Horváth Kornél, Kiss Richárd János, Nagy Dániel, Nagy Gergő Ivó, Nagy Géza Patrik, Rozmán Dániel, Tóth Péter, Varga Kevin, Virág Krisztián
Osztályfőnök: Takács Péter
3/11/F
Döbrösi Vanessza, Foki Dániel Bence, Hangya Dániel Roland, Horváth Alexandra, Horváth István, Pápai Boglárka Krisztina, Porkoláb Szilárd, Szabó Gábor, Szilágyi Gábor, Toldi Milán, Varga Dániel
Osztályfőnök: Mész János
Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
12.L
Balogh Ferenc, Basics Zsolt, Bellovics Auróra, Bognár Adrián, Füzik Bence, Halmai Ádám, Kiss Balázs, Molnár Tamás, Nyíri Vince Tóbiás, Oláh Levente, Pupos Veronika Bianka, Schener Bálint, Szecsődi Gergő, Szekér Ádám, Vajda Bence
Osztályfőnök: Simonné Tamássy Judit
12.EV
Asbóth Zoé Orsolya, Bacsa Gergely, Bozi Péter, Csirkovics Ádám, Fitos Mercédesz, Görbicz Levente, Horváth Márk, Horváth Patrik, Huszár Mónika, Kelemen Molli, Köppel Marcell Lóránt, László Dávid, Molnár Márk Tamás, Nagy Dominik Patrik, Németh Gyula, Németh Mihály, Németh Zsolt Gergely, Pelok Soma, Rába Botond, Scher Krisztina, Szabó Péter, Széll Péter, Tomasits Kristóf, Tüske Márton, Tűü Dávid, Vaáry Marcell
Osztályfőnök: Sipos László
12.KP
Bokor Péter, Böcskei Bálint, Bönöck Viktória Piroska, Csonka Mercédesz, Donáczi Hajnalka Rita, Galát Zita, Hoffer Viktor, Homlok Bálint Márk, Horváth Adrián, Horváth Veronika, Igriczi István, Istenes Tamás Ervin, Jeczó Virág Júlia, Kenesei Roxána, Kocsis Gergő, Konnáth Dominik, Kovács Adrienn Vivien, Kozma Bence László, Könye-Balla Emese, Mészáros Dávid, Mihályka Lili, Németh Annamária, Németh Gergő Boldizsár, Németh Gréta, Porpáczy Péter, Szakos Evelin Anna, Sztaracsek Győző, Újházi Noémi, Virág Noémi Anna, Winkelbauer Patrik
Osztályfőnök: Koszogovitsné Kundermann Beáta
11.DVI
Ámán Nikolett, Benkő Klaudia, Bozi Jázmin, Dabrowski Rozália Renáta, Ezüst Tűzvirág, Fábián Klaudia, Fábián Olga Mariann, Fliszár Boglárka, Fülöp Elizabet Mária, Hajtó Antónia, Hóbor Rebeka, Horváth Hanna, Kárpáti Friderika, Kiss Boglárka Johanna, Kóbor Márta, Matolcsi Julianna, Mészáros Adél, Molnár Nikolett Viktória, Nagy Loretta, Németh Amanda, Oláh Tünde, Pataki Anna, Paulovics Mária, Stumpfel Ádám, Takács Andrea, Varga Noémi Csenge, Zsigrai Vanessza Bella
Osztályfőnök: Mátyás Szabolcs
13.SZK
Andor Roland, Hegymegi Ferenc, Horváth Fanni Anna, Károlyi Dorina Eszter, Kocsis Anett, Molnár Erzsébet, Nagy Viktória Virág, Pintér Barbara, Pintér Dóra, Saáry Napsugár, Sáfár Patrícia Dalma, Stálovics Alexandra Mónika, Vincze Laura Annamária
Osztályfőnök: Kleéné Tóth Szilvia
Vas Megyei Szakképzési Centrum Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium
12.A
Biczó Eszter, Dancs Ádám, Eredits Dániel, Fekete Patrik, Hajtó Ferenc, Horváth Marcell, Hujber Ádám, Kiss Dániel, Kopcsándi Barnabás, Kulman Ferdinánd, Lippai Dániel, Molnár Gergő, Sinka Adrienn Krisztina, Szabó Szilveszter, Szabó Tíria Viktória, Szalai Ákos, Váczi Martin
Osztályfőnök: Házi Gábor
12.B
Baumgartner Brigitta, Böröcz Bianka, Cser Patrik, Csóka Martina, Darvalics Liza, Hortobágyi Timon, Horváth Anna, Kovács Petra, Kovács Roland, Kovács Zsófia, Laczó Éva, Maszlov Leon, Márfy Martin, Németh Lajos, Orsós Patrik, Osztrosits Ákos, Pék Dzsenifer, Soós Alexandra, Tasnádi Patrik, Tánczos Krisztián, Vincze Viktória
Osztályfőnök: Döbrösy Ildikó
12.C
Babos Mirella, Boda Boglárka, Bokor Martin, Csire László Imre, Frühvirth Nikoletta, Galambos Fanni Diána, Horváth Luca Ágnes, Joó Katica Lizett, Kondor Patrícia, Kósi Enikő, Kovács Lilla Kíra, Mándli Stella, Márton Dorottya, Nagy Anna Andrea, Nagy Máté Tibor, Németh Ágota, Németh Angelika, Novák Nikolett, Palkó Krisztina, Pongrácz-Szakács Dorka, Simon Zsóka, Sipos Dominika, Szabó Virág Annamária, Szemes Réka, Szilvágyi Klaudia Regina, Varga Viktória, Vass Csilla, Vöcsei Fanni
Képről hiányzik: Kolics Manuéla, Baán Szimonetta
Osztályfőnök: Horváth Klaudia
12.D
Balogh Andrea Alexa, Czeglédi Ramóna, Csöndör Dzsenifer, Földi Viktória, Horváth Klára, Horváth Krisztina, Kasza Klaudia, Kiss Eszter, Kiss Tamara Borbála, Koller Emese, Kovács Réka, Molnár Patrik, Nagy Gergely, Nagy Laura, Novák Ádám, Sághy Viktória, Sárközi Elizabet, Sipos Fanni, Subosits Dóra, Szalai Alexandra, Szekszer Bianka Kata, Szőllősi Fruzsina, Vidos Kerol
Osztályfőnök: Unger Józsefné
Kanizsai Dorottya Gimnázium
12.A
Baranyai Brigitta, Bertha Dóra, Bödei Anna, Cseszka Bence, Döme Amanda, Farkas Krisztián, Fejes Adonika, Gaján Petra, Hende Bence, Hérincs Bence Attila, Horváth Brigitta Gerda, Horváth Milán, Idrányi Márton Ákos, Illés Ákos, Kismarosi Dóra, Komláti Márk, Kovács András Flórián, Kovács Dániel, Lukács Luca, Németh Gergő, Pósfalvi Dalma, Sándor Kinga, Sándor Márk, Simon Csaba, Somos Emilia, Szabó Ákos, Sziklai Dávid László, Szilágyi Dominik, Varga Bence, Varga Dániel, Veszprémi Lilien, Vincze Dalma Klára
Osztályfőnök: Horváth Zsuzsanna
12.B
Biró Hanna, Dorfer Melissa, Farkas Laura, Farkas Regina Anna, Fekete Kristóf, Füzi Réka Anna, Gyallai Martin, Gyécsek Blanka, Horváth Félix, Karcsics Nóra, Kovács Boldizsár, Kovács Kornél, Kovács Kornél Patrik, Kovács Patrícia Flóra, Kőrösi Tíria Emília, Krisztánovics Adrienn, Mészáros Viktória Alexandra, Molnár Balázs, Nagy Barbara, Németh Anna, Németh Áron, Németh Gergő, Pozsgai Laura, Stifter Szabina, Szanyi Olivér, Tóth Fanni, Varga Vivien, Vas Jácinta, Wilhelm Kristóf, Zax Nóra
Osztályfőnök: Dr. Nagyné Pászthory Ágnes
12.C
Babócs Fanni, Bera Amina, Beszterczi Rebeka, Boda Levente Miklós, Farkas Kata, Harangozó Flóra, Horváth Bence, Horváth Emese, Horváth Réka, Jurcsó András Kornél, Kardos Petra, Király Henrietta, Kovács Eszter, Köbli Petra, Kreinbacher Nikol, Lukács Kata Júlia, Manga Vivian, Mészáros Luca, Mézám Márkó Krisztián, Mezősi Anna, Nagy Bence, Nagy Dorina, Németh Fanni Judit, Németh Kinga, Oláh Kristóf János, Pausz Réka, Petres Ivett, Schindler Lisa, Simon Virág, Somogyi Laura, Szabó Patrícia, Szücs Gergely, Vass János Balázs, Werderics Milla Anna
Osztályfőnök: Pezenhófer György
12.K
Bokor Levente, Gyurácz Eszter Anna, Holdosi Alíz, Horváth Lilian Ildikó, Inzsöl Réka, Kiss Virág Petra, Marton Lilla, Mód Bendegúz Ákos, Molnár Bálint, Nagy Csaba Gergő, Nagy Máté József, Németh Levente, Pékó Marcell, Sarang Botond István, Schubert Hanga Kincső, Stieber Levente Attila, Szabó Albert, Szabó Lili, Szalai Stella, Szatmáry Norbert, Takács Dániel, Takács Gréta Kata, Takács Viktória Mónika, Végh Ádám, Vörös Anna Éva, Vörös Dávid Bálint
Osztályfőnök: Sinkó Andrea
Perintparti Szó-Fogadó Szombathelyi Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
12. osztály
Hegedűs Anna, Orbán Mátyás, Priol Máté Fülöp, Szele Bálint, Temesi Hanna Kata, Vincze Ágnes
Osztálykísérő: Juhász Júlia
Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
12.A
Andrási Luca, Antal László René, Babér Janka, Bognár Lilla Zsuzsanna, Buchwald Alexandra, Csitkovics Daniella, Fürdős Nóra, Giczi Máté, Gyalog Petra Krisztina, Horváth Dorina, Horváth Enikő, Horváth Panna, Karátföldi Luca, Kirchmajer Kiara Aida, Kiss Dorina, Kopácsi Károly, Kovács Fanni, Krepli Balázs Gyula, Marton Zsombor, Miklós Alexandra, Mikula Estella Olga, Nagy Anna, Nagy Dániel Péter, Nagyidai Frigyes, Németh Kata Bianka, Németh Patrícia, Novits László, Nunkovics Viktória Katalin, Őszy Petra Réka, Pásti Fanni, Séllei Csaba, Sebők Mátyás, Skriba Bertalan Lajos, Tóth Kornél, Tóth Zalán Balázs, Tulok Sára, Vámos Dóra Anna, Vécsey Boglárka Kitti, Vincze Ramóna, Vizi Laura Virág, Zsohár Veronika
Osztályfőnök: Tőke Gábor
12.B
Bajzek Natália, Basa Liliána, Benkő Valentina Judit, Bognár Réka, Bokor Lia, Bolfán Ákos, Bősze Letícia Viktória, Guttmann Tibor, Gyarmati Flóra, Horváth Márton Csaba, Jánosa Marcell, Kajdacsy Viktória, Kovács Júlia, Kovács Pál Barnabás, Major Dániel András, Málics Szebasztián, Málics Viktória, Maróti Rebeka Júlia, Nagy Kármen, Polyák Dávid Aladár, Radácsi Etelka Mária, Raposa Nóra, Reiber Lili Karolina, Sásdi Adrienn, Szalai Júlia, Szilvás Ákos, Szukics Luca, Takács Dominik, Tóth Krisztina Veronika, Tóth Virág, Veres Lilla
Osztályfőnökök: Rőth Ágnes, Fazakas Zoltán Márton csornai apát
12.C
Bársony Dóra, Beke Bálint, Bognár Dóra, Borbély Dorina, Czeczeli Barnabás, Czuczi Robin László, Ebergényi Márk, Farkas Vanessza Loretta, Fülöp Laura, Gömböcz Ákos, Gróf Nikoletta Anna, Hegedüs Cecília, Hegedüs Fanni, Horváth Jázmin, Horváth Laura Fanni, Horváth Noémi, Jekkel Szebasztián Máté, Kámi András, Kiss Benjamin, Kiss Csongor, Kiss Levente, Kovács Bence, Kovács Luca, Major Bálint, Mestyán Franciska Gabriella, Szabó Ákos, Szabó Balázs, Szabó Márk Edgár, Tóth Bence, Tóth Krisztina
Osztályfőnök: Farkas Attila
12.D
Ács Viktória, Bakonyi Marcell, Balázs Erika Anna, Bergmann Dániel, Bukits Roland, Cseh Anna, Dencs Miklós, Földessi Erzsébet Kitti, Gerencsér Evelin Hajnalka, Giczi Gergő Balázs, Hajba Adrienn, Horváth Flórián, Horváth Márk Szilárd, Juhász Előd, Kiss Júlia, Kótai Míra Dana, Kovács Bálint, Kovács Kata, Lipics Réka, Marosi Ádám, Mátyás Liliána, Mezőfi József Martin, Molnár Emese, Mucsi Eszter, Nagy Natália, Németh Máté, Polgár Márton, Porpáczy Evelin, Sipos Noémi, Szaksz Patrícia, Szita Máté Gábor, Torjay Valter Kristóf, Tóth Áron, Tőke Mirtill Rita
Osztályfőnök: Dallos-Kelemen Renáta
PTE Szociális és Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola Szent-Györgyi Albert Tagintézmény
12.E
Horváth Anna, Kiss Viktória, Kulcsár Dorottya, Markovics Márió Péter, Marton Nikolett, Medveczki Noémi, Poszavecz Luca, Szabó Katalin, Vlasich Zsófia
Osztályfőnök: Gyöngyössy Péterné Kemény Katalin
Vas Megyei Szakképzési Centrum Puskás Tivadar Fém- és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
12.A
12/Ag. Balázsi Gergő, Börzsönyi István Martin, Elekes Márk, Horváth Zoltán István, Kovács Dominik, Kovács Eszter, Kovács Gergő István, Kovács Martin, Mikula Patrik, Riesing Bence, Svedics Botond, Szentidai Roland Tamás, Tóth Martin, Varga Dániel
12/Av. Bogyai Martin, Decsi Bendegúz, Iván Levente, Laurenczi Szimonetta, Marton Zoltán, Németh Dávid, Sziber Máté, Toldi Bálint, Tóth Dávid, Varga Máté
Osztályfőnök: Keppel Mónika
13.I
Hajmás Dominik, Horváth Márk, Horváth Milán, Koroknai Tamás, Kovács Ákos Dominik, Kovács Mátyás, Lendvai Kevin, Magyarlaki Milán, Németh Milán Péter, Oláh Viktor András, Setét Gergő, Szőke Dániel Zoltán, Toldi Mihály Levente
Osztályfőnök: Sándor Tamás
3/11/D
gépi forgácsoló
Borsos Bálint Ferenc, Czeglédi Marcell Balázs, Flór Dániel, Hermán Dániel, Horváth Marcell, Horváth Bálint, Márok Balázs, Németh Miklós, Papp Erik Róbert, Papp Martin Márk, Szabó Dávid, Szabó Gergő, Szalai Milán László, Varga Bence
Osztályfőnök: Kovács Ferenc
3/11/E
villanyszerelő
Bécs Ákos, Bokányi Armand, Csernák Benedek, Csóka Marcell, Gudics Gábor, Kovács Zoltán Koppány, Mesics Jácint, Nagy Máté, Németh Balázs István, Pikner Dusán, Pócza Alex János, Porteleki Gábor Miklós, Smolczer Zoltán, Szanati Dávid Gábor, Szűcs Bence, Tuczai Péter, Turóczky Bálint Csaba, Varga Rómeó
Osztályfőnök: Szalai Judit
3/11/F
központifűtés- és gázhálózat
rendszerszerelő
Christoph Dávid, Forgács Róbert Dávid, Frigy Balázs Károly, Horváth Levente Csaba, Horváth Márk, Jagodits Milán, Kiss Patrik, Laubender Mátyás, Márkus Péter Adrián, Németh Botond Gyula, Németh Olivér, Szabó Márk Olivér, Vider Martin János
Osztályfőnök: Plechl Tibor
3/11/G
gépi forgácsoló
Ágoston Norbert, Giczi Bence, Gombos Dávid, Horváth Kristóf, Horváth Levente Balázs, Horváth Márk, Krancz Dávid, Mészáros Benjámin Endre, Mora Dominik, Paukovits Dávid, Peszlen Pál, Sipos Dávid, Sütő László Márk
Osztályfőnök: Somos-Boros Enikő
3/11/H
hegesztő
Árvai Nikander Csaba, Kosztolánczi Gábor András, Krancz Dávid, Kreznerics Adrián, Oláh Martin, Paukovits Kornél Márk, Simon Szabolcs Gábriel, Tóközi József, Urbán Dániel
Osztályfőnök: Jákli Gábor
3/11/K
karosszérialakatos
Bálint Márton, Bauer Dániel Tamás, Horváth Balázs, Imre Balázs, Nagy Roland, Németh Szabolcs, Panák Marcell, Tóth Szabolcs László, Varga Martin
Osztályfőnök: Kánya Béla, Kovács Károly
Vas Megyei Szakképzési Centrum Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma
12.A
Auguszt Ármin, Baktai Rebeka, Bertók Laura, Csiszár Martin, Domján Laura, Finta Botond Zalán, Fneisz András, Gergye Krisztina, Hegedüs Levente, Holczmüller Bence Roland, Jónás Bálint Tamás, Jónás Máté Márk, Kocsis Alexandra Judit, Kreisz Attila Péter, Lackner Ádám, Marton Helga, Monostori Martin, Nemes Márton, Németh Dániel, Oláh Gergő, Rajczi Bianka, Ress Ákos, Rozsnyai Máté, Somlai Letícia Loretta, Tóth Evelin
Osztályfőnök: Horváth Andrea
12.C
Árvai Adrián, Balogh Martin, Balogh Martin, Balogh Zoltán, Bodai Benjamin, Csihar Erik, Fábián Pál, Fejes Bálint, Ferenczy Dániel, Gerencsér Soma, Hetyésy László, Horváth Gergő, Kiss Zsolt, Kolonics Detre Péter, Krály Rudolf, Lukács Bence, Ments Szilárd, Németh Csongor, Németh Patrik, Osztrosits Kristóf Zsolt, Pup Kornél Péter, Sárközi Patrik, Seregély Gábor, Szajkovics Patrik, Széll Dominik Dénes, Szilvágyi Kolos Márk, Zergi Dániel
Osztályfőnök: Takácsné Tarr Margit
12.D1
Ambrus Viktória, Budai Dávid, Buti Bernadett, Fodor Csenge, Galambos Boglárka, Göncz Eszter, Gyarmati Olivér, Győző Bálint Gábor, Kiss Kristóf, Kun Richárd, Meskó Márk, Molnár Alexandra, Nagy András, Németh Bence, Németh Nikoletta Erzsébet, Szalai Fanni, Sziklai Andrea Fanni, Tompa Noémi, Tóth Dániel, Ulrich Szilveszter, Unger Patrik, Varga Mátyás, Vörös Gábor
Osztályfőnök: Kapcsos Orsolya
12.D2
Balogh Mirella, Baumgartner Panna, Boros Viktória, Darics Krisztina, Edelényi Bálint Miklós, Egervölgyi Dominik Csaba, Fuisz Antónia, Henczler Fanni, Horváth Bálint, Horváth Martin, Horváth Viktória, Lónyai Erika, Merth Dániel, Pados Bálint, Páhy Gergő, Simon Olivér, Sipos Bálint, Szalay Gábor, Varga Levente, Zsiga Adrián Márk
Osztályfőnök: Molnárné Nagy Márta, Sági Zsuzsanna
12.E
Ambrus Patrik, Árvai Zoltán Gábor, Balikó Ákos Ferenc, Balogh András, Földvári Márk, Gaál Szebasztián, Horváth Bence, Horváth Viktor, Keresztes Roland, Magyarics Róbert, Németh Ármin Milán, Németh Laura, Páli Péter, Papp Dénes Dávid, Papp Gábor Dániel, Péter Tibor, Szabó Bálint, Szakonyi Gyula, Tóth Gergő, Tóth Péter, Török Zsolt Patrik, Varga Bálint, Varga Máté, Zimonyi Krisztián
Osztályfőnök: Szopori László, Putz Anikó
Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
12.FE
Babos Alex Marcell, Balogh Viktória, Baráth Martina Laura, Bejczi Gina, Csejtei Enikő Anna, Dancsecs Kornél, Gál Marcell, Galambos Laura, Gombás Áron, Hanzsek Fatima, Horváth Bálint, Horváth Cintia Natália, Horváth Réka, Horváth Tíria, Inokai Krisztina, Király Liza, Kovács Gergő, Kulcsár Sándor Kevin, Németh Dóra, Ohr László, Orbán Erik, Pap Noel, Rácz Levente, Szabó Anna, Szabó Bence, Szabó Mátyás, Szabó Nikoletta, Széll Réka, Szivós Georgina, Tóth Ádám, Tóth Anita, Tőkés Kata, Tóth Sándor Richárd
Osztályfőnök: Kántás Eleonóra
Szk.13
Baksa Barbara, Balics Roland, Boros Lajos, Czeglédi Olivér, Dobosi Bence, Erdős Bernadett, Gróf Viktória, Horváth Dorina, Horváth Melinda, Kovács András, Kovács Dorottya, Marton Tícia, Szamkó Vivien, Tóth Bence, Varga Fruzsina
Osztályfőnök: Pócza Erika
11.ÉD
Gergely Petra Boglárka, Kiss Viktória, Németh Dorina, Pehm Boglárka, Sajó Odett Kinga, Sinkó Flóra, Szabó Zsuzsanna, Szekeres Adrián, Szijártó Dzsenifer, Varga Viktória Edina, Velekey Regina Mária, Vidos Szimonetta
Osztályfőnök: Angler Miklós
11.PH
Csoknyai Gábor András, Danka Zoltán, Habda Bálint, Ipsits Nikoletta, Király Barbara, Krug Ádám Tamás, Mátyás Gergő, Mézes Máté, Papp Zoltán Bálint, Rákóczi Vivien, Schermann Cintia
Osztályfőnök: Kovács Sándor
Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium
12.A
Bánhelyi Judit, Benkő-Hadaró Panna Emese, Berkes Boglárka Zsófia, Bodó Antónia, Borsi Panna, Cserép Dominika Sára, Csitkovits Evelin, Derkics Vivien, Gárdonyi Ágnes, Gats Gréta Melinda, Geröly Viktória, Grodvalt Éva Mária, Horváth Alíz, Kelemen Dóra, Legény Áron, Mérges Mónika Dorottya, Monek Valentina, Nágel Eszter, Pankó Anna, Papp Hajnal, Péter Lili, Pungor Vivien, Radics Eliza, Zoller Nóra
Osztályfőnök: Gargerné Vigh Rita
12.B
Baján Eleonóra Anna, Boda Borbála, Budai Janka, Csupor Márton, Deli Eszter, Déri Lili, Hazafi Manna, Horcsicsák Leila Krisztina, Janzsó Mária Borbála, Kapornaki Júlia, Kardos Fanni, Kertész Ákos Gábor, Kocsis Anna, Kondor Áron, Kóta Zsigmond, Lajkó Ivett, Maráz Eszter, Nagy Elek, Nagy Júlia, Pados Barnabás, Stankowsky Petra, Szalay Lotti Kata
Osztályfőnök: Gáspár-Börzsönyi Ágnes
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
12.A
Baksay-Isopp Rebecca, Bangó Boglárka, Bodonczi Emese Katalin, Csordás Bálint, Dankovics Péter, Déri Anna, Gerencsér Dóra, Gyuk Zsombor Péter, Heincz Ádám, Horváth Hanna, Horváth Kitti Vivien, Horváth Loretta, Horváth Réka, Kálmán Dorina, Kelemen Annabella, Kelemen Nóra, Kincses Botond Miklós, Kiss Nikolett, Kocziha Lóránt, Kondora Kata, Korpics Bianka, Kovács Fanni Bernadett, Kovács Patrícia, Laposa Péter János, Lisztes Dusán Géza, Major Soma, Molnár Csilla, Nagy Eszter, Pásztory Anna, Pintér Szilárd, Simon Máté, Sipos Gyöngyvirág, Szabó Júlia, Szabó Katalin, Szecsődi Ramóna, Takács Dorottya Júlia
Osztályfőnök: Nagy Attila
12.B
Bátor Szabolcs László, Domonkos Rita, Forgács Adél, Garamvölgyi Gréta, Gratzl Péter, Győre Patrícia, Hajas László, Hajszán Csenge, Horváth Hanna Kíra, Horváth Bence Bálint, Király Virág Zsófia, Kollár Fanni Virág, Kósi Kevin, Kovács Júlia, Kuti Dávid, Majczán Lili Anna, Mándli Zsófia Sarolta, Marksz Patrik, Molnár Dömötör Ádám, Nagy Bernát, Nedeczky Dalma Lea, Nemes Jolanda Regina, Németh Anna, Németh Bertalan, Németh Borbála, Németh Marcell, Stercz Gellért, Sümeghy Boróka Lili, Szabó Dóra Nikoletta, Szanyi Kristóf, Szentgyörgyvölgyi Evelin, Szilágyi Borbála, Takáts Péter, Tóth Kristóf, Török Fruzsina, Varga Ádám, Vincze Dorina, Zrinyi Anna
Osztályfőnök: Pataki Ágnes
12.C
Alföldi Ádám, Asbóth Barnabás Gergely, Bakucz Liliána Györgyi, Balázs Lőrinc Ferenc, Bilics Kristóf, Csendes Dóra, Farkas Viola, Gerencsér Petra, Hamadeh Amir, Hazafi Dóra, Horváth Máté, Horváth Richárd Ádám, Huff Benedek, Keszei Tamás, Kiss Máté, Kossuth Domonkos Lajos, Köntés Lola, Kurcz Dániel, Németh Alexander Zsolt, Németh Hanna Kelli, Németh Kata, Pócza Franciska Csenge, Pukler Zoltán, Rajczi Barnabás, Sebestyén Dániel, Spilenberg Donát, Szabó Dániel, Takács Noémi, Tóth Domonkos Máté, Tóth Eszter, Tóth Olivér, Tóth Tíra, Ulicska Dávid Márk, Vági Barnabás, Zernovácz Ármin
Osztályfőnök: Barczi Péter
12.D
Albert Virág, Bakon Csanád, Baranyai Ákos, Bokor Bence, Csákváry Bence, Dancsecs Boglárka Beatrix, Devecseri Dalma, Dóka Gréta Anna, Doma Benedek, Ekler Bendegúz, Fábián Bálint, Franka Ramóna, Horváth Laura Katalin, Horváth Márk, Illés Bence, Illés Liliána, Kiss Ádám Péter, Kopácsi Dávid András, Lakotár Hanna, Leidli Áron Géza, Marton Adél, Marton Gabriella, Nagy Kevin Tamás, Németh Boglárka Anna, Novák Noel, Nyári Luca Sára, Olajos Dorottya, Pődör Rebeka, Schmidt Márton András, Schrőter Petra, Simon Tíra, Tátrai Norbert Soma, Tokaji Dániel, Tóth Antónia, Tóth-Gábor Kristóf, Vécsey Veronika Lívia, Viganó Márió Ádám
Osztályfőnök: Kissné Szabó Ágota, Boros András
Vas Megyei Szakképzési Centrum Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
12.A
Bognár Barnabás, Csizmazia Adél, Guzmics Márta, Hende Márk, Hollósi Aladár, Horváth Dóra, Horváth Kitti, Jánosi Friderika, Kovács Alexandra, László Dóra, Lőrincz Máté, Marksz Lili Mia, Mesterházy Sára, Nagy Anna, Németh Virág, Niksz Viktória, Roznár Kriszta, Tischlér Loretta, Varga Dávid, Varga Zsolt, Wágner Kevin, Werderits Ivett, Zalavári Kíra, Zeke Friderika
Osztályfőnök: Dr. Gábrielné Miklós Zsuzsanna
12.B
Babos Bence, Balikó Dávid, Farkas Dorottya, Kánya András, Kertész Lili, Lőrincz Dorina, Markó Alexandra, Pál Kevin, Szalai Bálint, Szép Barbara, Unger Márton Botond, Varró Ádám Attila, Vincze Dorottya
Osztályfőnök: Cseke István
12.C
Arnóczi Evelin, Baumann Domonkos, Dezamits Vivien, Galambos Martin, Gombás Lili, Kálmán Vivien Bianka, Kiss Krisztián, Koledics Márk, Lőrincz Kitti, Márczi Krisztofer Bálint, Németh Csaba, Rácsik Barbara Dominika, Rédl Viktória, Skrapits Laura, Subits Máté, Szabó Laura, Tiborc Patrik Norbert, Tóth Boglárka, Tóth Mirtill Dóra, Tömböly Áron, Török Laura, Vámos Viktória
Osztályfőnök: Hanyeczné Soós Krisztina
12.D
Bakonyi Liliána Mária, Bolla Krisztián, Csercsics Adrián László, Csorba Regina Anna, Erős Dániel, Finta Jázmin Anna, Gerencsér Kata, Gosztom Bálint Antal, Horváth Szimonetta, Kercsmár Nerina Vanda, Kertész Edmund Valter, Kiss Raul Norbert, Kozma Adrienn, Németh Patrícia, Somlai Boglárka, Tamás Martina Zoé, Tancsics Milán, Varga Dorina, Wawrzsák Lázár
Osztályfőnök: Hegyiné Szávai Beatrix
3/11.E
Bencsics Enikő, Bokor Cintia, Brand Martina, Dombai Boglárka Lúcia, Fekete Réka, Forgács Boglárka, Glavánovics Ivett, Hanis Miranda, Iszak Viktória, Kiss Virág Mária, Kovács Georgina, Mátyás Alexandra, Nagy Lillán Bianka, Preiczer Nadin, Rudolf Alexandra, Szigeti Anita, Vörös Levente Gyula
Osztályfőnök: Juhász László
3/11.G
Borbély Petra, Bödör Imre Benjamin, Czuczi Petra, Hittér Imre, Horváth Dominik, Kiricsi Martin, Korompai Ádám, Milfai Dávid, Murai Gábor Zsolt, Nagy Anna Csenge, Németh Bence, Németh Krisztián, Németh Patrik, Princz Bianka Nóra, Szalai Alex Ferenc, Szalai Marcell, Tóth Kristóf, Várkonyi Valér
Osztályfőnök: Majorné Kellner Mónika
3/11.H
Bertalan Benjámin, Boros Barbara, Czenki Rajmund, Csuka Rebeka Enikő, Dolgos Nikoletta, Domján Viktória Mercédesz, Gyöngyösi Kevin Ákos, Hevesi Hanna Izabella, Horváth Adrián, Horváth Dorina, Hosszú Ramóna, Imre Dániel, Kiss Petra, Kruczler Szonja Éva, Lázár Dominik, Mészáros Regina, Molnár Alexandra, Nagy Petra Róza, Örkényi Dávid, Papp Laura, Sándor Levente, Szabó Georgina, Takács Patrik, Vámos Krisztián, Varga Dorina
Osztályfőnök: Horváth Rolland
Vas Megyei Szakképzési Centrum Oladi Szakgimnázium és Szakközépiskola
3/11/A-G
Női szabó és szociális gondozó és ápoló szakmacsoport:
Badics Boglárka, Balikó Petra, Baráth Dominika, Boros Laura Krisztina, Horváth Virág Ramóna, Kenedli Zsuzsanna, Kovács Melitta, Kovács Melitta Beatrix, Könczöl Gergő, László Regina, Lujber Adrienn, Nagy Dominika, Östör Boglárka, Pintér Réka, Purgai Jázmin Marina, Rudolf Bianka Diána, Tóth Virág, Vajda Fruzsina
Osztályfőnök: Poórné Erdélyi Anita
12.E
Gyakorló ápoló, fogtechnikus gyakornok:
Debreczeni Ádám, Hegedüs Martina, Juhász Fanni, Svedics Fanni, Szabó Dorka Derdák Dominik, Grünwald Júlia, Gueth Ildikó, Polgár Fanni Éva
Osztályfőnök: Pék Attila György
12.SZ
Szépészet szakgimnázium:
Csidei Vanessza, Döbröntei Tímea, Fücsök Lilien, Greffer Dzsenifer, Horváth Liliána, Horváth Zsófia, Kokas Vanessza, Kovács Lili, Maizner Szabina, Molnár Franciska, Németh Ivett, Németh Luca, Palkó Kata, Pongrácz Nóra, Sztachó Marcell, Tóth Csaba, Tóth Vanessza
Osztályfőnök: Pásztorné Varga Csilla