vén diák

2021.05.10. 06:00

Kőszeg végzős diákjai 2021-ben – Fotók, névsor

Vas Népe

Fotós: AKOS TOTH

Fotós: AKOS TOTH

Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kőszeg

12. A

Osztályfőnök: Nagy Szilvia Andrea nővér

Bolemányi Adél, Csenár Barnabás, Fodor Tamás Bendegúz, Hóbor Eszter, Iván András, Jagodics Anna, Láng Laura, Morgan Michael, Nagy Dorka, Nagy Laura Anna, Nagy Petra, Nyul Marcell, Palatkás Anna, Pete Martin, Spanraft Liza Szilvia

Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Tóthné Kupi Krisztina

Babócs Máté János, Bodor Júlia, Bór Anett, Busa Edina Rita, Drimmer Julianna, Gáspár Glória, Gasparics Laura, Horváth Anna Márta, Illés Péter, Kelemen Adél, Kiss Katalin, Korpics Loretta, Kulcsár Anett, Láng Dorottya, Lengyel Klaudia, Marton Luca, Mészárics Martin, Módos Réka, Moldvai Bálint, Németh Ivett, Niczki Boglárka, Pintér Mónika Antónia, Pintér Panna, Róth Boglárka, Sebestyén Bianka, Soproni Kornél, Szabó Stefánia, Szilas Balázs, Tóbiás Cintia, Varga Réka, Vörös Gábor, Zsoldos Ádám

12. C

Osztályfőnök: Szele Rezső

Baldauf Panka, Béres Zsófia, Berzsenyi Laura, Dabóczi Ármin, Darvas Dominik, Déri Anna, Gömbös Luca, Horváth Ákos, Imre Bálint, Juhos Marton, Kőhalmi Bálint, Kovács Máté, Kovács Rebeka, Martincsevics Ivett Zoé, Németh Réka, Neválovits Anna, Papp Ildikó, Pető Klaudia, Ráncsik Réka,

Reseterics Barbara, Sáray Ágnes Etelka, Simon Nándor István, Soós Levente, Stejer-Nagy Olivér, Szabó Alexandra, Takács Dorián Lajos, Terjék Márkó, Unger Benedek Gábor, Varga Martin, Varga Vivien, Vert Petra, Viszket Borisz

12. D

Osztályfőnök: Szeléné Varga Márta

Adravecz Nóra Bianka, Ambrus Anna, Bariska Szilárd, Boros Levente Péter, Csóka Éva, Csóka Sára, Fábián Dorina Eszter, Fekete Barnabás, Fülöp Petra, Haszán András István, Horváth Ágnes Kata, Horváth Bence, Keszei Zita Virág, Krizmanits Adél, Landauer Bence Ferenc, Magyar Zsófia, Marschall Márton, Nagy Gabriella Andrea, Pécz Fanni, Pénzes Vince, Péterfalvi Leila, Pongrácz Alexandra Viktória, Potyondi László, Rába Bence, Sántha Luca, Takács Boglárka, Török Gergő, Tóth Kristóf, Varga Márk Zoltán, Végh Kamilla Luca

Kőszegi Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

11. C

Osztályfőnök: Dr. Molnárné Módra Nelli

Sulyok Hajnalka, Szőke Dávid, Tóth Marcell

12. A

Osztályfőnök: Gergáczné Varga Andrea

Farkas Ádám, Megyesi István, Prim Evelin, Puhr Asztrid, Simon Márk, Szabados Ádám, Budai Boglárka,

Kappel Kitti, Major Mónika, Sümegi Liliána Andrea, Szilágyi Szabina, Antal Dominik, Ábrahám Renáta Andrea, Bencsik Levente, Derdák Bence, Horváth Olivér, Kiss Dzsenna Andrea, Maitz Bence Balázs, Varga Márk, Várallai Márk, Zsigovics Fanni Anna

13. K

Osztályfőnök: Kovács Péter

Bodovics Gyula, Horváth Marcell Norbert, Láng Anasztázia Mária, Pesti Gabriella, Szabó Máté András, Vajda Szilveszter

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában