Birkózás

2019.11.12. 21:11

Diákolimpia: kőszegi ezüst a döntőről

Jó eredményekkel hallatnak magukról a Kőszeg SE birkózói – Pusztai Bianka ezüstérmet szerzett az országos diákolimpián.

Pusztai Bianka nagy formában versenyzett

Fotó: Kőszegi SE

A birkózó-diákolimpia lány II–III. korcsoportos kaposvári országos döntőjében két versenyzővel szerepelt a Kőszegi SE. A 31 kg-ban Pusztai Bianka, a Bersek iskola tanulója ezüstérmes lett. A 43 kg-ban induló Somfai Cintia pedig az ötödik helyen zárt.

Fotó: Kőszeg SE

A Kőszegi SE rendezhette a diák I. és II. szabadfogású diákolimpia egyik területi versenyét. A kőszegiek mind a hét versenyzője bejutott az országos döntőbe.

A kőszegiek eredményei. Diák II., 50 kg: 2. Kovács Ádám. 58 kg: 3. Tornai Márton. Diák I., 29 kg: 1. Tornai Ábel. 32 kg: 2. Hódosi Zalán. 35 kg: 3. Pusztai Dominik. 38 kg: 1. Hódosi Noel. 58 kg: 1. Málovics Noel.