2023.11.08. 16:43

Vármegyei I.: döntetlen bepótolt rangadón

Bepótolták ma a hétvégéről – a felázott, játékra alkalmatlan pálya miatt – elmaradt Vép–Király vármegyei I. osztályú labdarúgó-mérkőzést – 1-1-es döntetlennel zárult a rangadó.

Alpok Zirkon Vép VSE–Király SE 1-1 (0-0). Vép, 150 néző, vármegyei I. osztályú labdarúgó-mérkőzés, vezette: Sebesi P.

Vép: Bezdi B. – Baranyai K., Bezdi Sz. (Czeglédy, Baranyai N.), Niksz, Illés Á. (Beke), Tama, Szendrődi, Takács Á., Balikó D., Takács M., Balikó M. Edző: Gombás Péter.

Király: Horváth A. – Takács, Szabó B., Czöndör, Kiss K., Katona (Kudron), Rózsás, Halmosi, Csákvári, Potyi, Sipőcz. Edző: Hegyi László.

Gólszerzők: Beke (90.), ill. Czöndör (58.).

Izgalmas, hajtós, kiélezett mérkőzést játszottak a csapatok, és a döntetlen összességében igazságos eredmény. Érdekesség, hogy mindkét oldalon kimaradt egy 11-es. A vendégek 1-0-s vezetésük birtokában rontottak büntetőt – le is zárhatták volna a mecset. Míg a Vép miután a 90. percben egyenlített,  a 94. percben rontotta el a büntetőt – elszalasztva így az értékes győzelmet.