2011.10.12. 02:28

Két U23-as kosársiker

Az U23-as kosárlabda-bajnokságot a Körmend és a Falco KC csapata is győzelemmel kezdte.

Körmend: Sonyák 17/3, Affiah -, Csapai 9, Sömenek 23/3, Molnár 4. Csere: Sipos 7/6, Zsebe -, Nagy -, Hlinyánszky 6/6, Ruják B. 4. Edző: Hencsey Tamás.

Két ellentétes félidőt produkáltak a csapatok, de végül a hazaiak hat pontot megtartottak az elsőben megszerzett tetemes előnyükből.

Falco-SZOVA KC Szombathely-Pécsi VSK-Pannonpower 77-75 (22-14, 22-14, 15-24, 18-23). - Szombathely, vezette: Esztergályos, Polyák.

Falco: Simon B. 10, Laki 4, Molnár B. 10/6, Nárai 31/9, Bódi 11. Csere: Harsányi 3/3, Kovács T. 2, Karagity 6, Balogh Z. -, Földi -. Edző: Kéri Péter, Csátaljai Gábor.

Az első félidőben szervezetten, jól játszott a Falco, így komoly előnyre tett szert. A harmadik negyed fegyelmezetlen kosárlabdája miatt viszont csak szoros végjátékban sikerült kicsikarni a győzelmet.