2011.03.29. 02:28

Nyerhető meccsen kapott ki a Flextronics

Nyerhető mérkőzésen gyenge dobóteljesítményük miatt maradtak alul a Flextronics kosarasai.

Gergácz Zoltán

Flextronics: KIRICSI 15/9, Horváth P. 7, HOR- VÁTH B. 11, NOVÁK 15, Szendi 11. Csere: Kun 1, Gerse 2, Bősze 2. Edző: Kozma Tamás.

Sérülés miatt Horváth Dávid és Benk András nem tartott a csapattal. A vendégek kezdtek jobban, ám ennek ellenére a 4. percben már 10-3 állt az eredményjelzőn. A sárvári támadásokba sok hiba csúszott, vagy a dobások voltak pontatlanok, így egyre nőtt a győriek előnye. A nagyszünet után sikerült hat pontra felkapaszkodniuk a vendégeknek (23. perc: 46-40), ám ezután egyre többet hibáztak, ráadásul Kiricsi is kipontozódott. A finisben idegesen, türelmetlenül játszottak, sok büntető kimaradt, így esélyük sem volt a győzelemre.

Kozma Tamás: - Fegyelmezettebb végjátékkal és a büntetők jobb értékesítésével megszerezhettük volna első győzelmünket.