2015.05.06. 14:46

Tartalékos vereség: legyőzte a Veszprém a Falco II. gárdáját

Szombathely - Az NB I. B csoportos férfi kosárbajnokság 9-12. helyért zajló rájátszásának első meccsén a Falco II. kikapott a Veszprémtől.

Falco-Trend Optika KC Szombathely II. – Pannon Egyetem Veszprém 58-82 (14-19, 12-25, 19-23, 13-15-)

Szombathely, 100 néző, NB I. B-csoportos férfi kosárlabda-mérkőzés, rájátszás a 9–12. helyért, vezette: Boros, Surányi, Kulcsár.

Falco: Tóth D. 13, Bereczki 2, Németh B. –, Karagity 7/3, Varga M. 13. Csere: Szanati 6/6, Bazsó 9/6, Kozma 2, Horváth B. 4/3, Körömi 2. Edző: Váradi A., Kéri P.

Az érettségik és sérülések miatt sok hiányzója volt a Falcónak. A fiatal házigazda nehezen tartotta a lépést, a második negyed gyenge teljesítménye pedig rányomta bélyegét a meccsre – bár a második félidő már kiegyenlített volt.

Váradi Attila: – Több olyan játékosunk is volt, aki most szerepelt először a B csoportban. Megilletődöttek voltunk, bátrabb játékkal szebb eredményt is elérhettünk volna.