2009.10.25. 16:51

Megyei III. Nyugat : 5 gólt lőtt az Acsád a Perenyének, győzött a Vasasszonyfa és a Herény (frissítve)

5:1-re győzött az Acsád a Perenye ellen a megyei III. osztály Nyugati-csoportjában. A Vasasszonyfa idegenben, a Herény otthon gyűjttte be a három pontot.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Vát - Vassurány 1:1 (1:0)
Gól:
Márkus I. (70.) illetve Lakics (10.)

Acsád - Perenye 5:1 (3:0) - Acsád, 100 néző, vezette: Varga S.
A jól kontrázó acsádi csapat magabiztos győzelmet aratott a mezőnyben szépen játszó perenyeiek ellen. - Gól: László A. (15.), Kovács G. 4 (8., 41., 74., 82.) illetve Czethoffer B. (69.)

Arborétum-Herény - Gencsapáti 2:0 (1:0) - Szombathely-Herény, 80 néző, vezette: Lukács.
A hazai csapat remélhetőleg a hétvégi, vasasszonyfai rangadóra tartogatta góljait. A mérkőzés egyetlen pozitvuma, hogy három évig tartó sérülése utána  herényi Iker Zsolt visszatért a futballpályára. - Gól: Szekér S. 2
Kiállítva: Varga A. (Gencsapáti) 70.

Kőszeghegyalja - Vasasszonyfa 1:4 (1:3) - Kőszeghegyalja, 50 néző, vezette: Gaál.
Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés a vendégek javára. - Gól: Rába I. (45.) illetve Varga P. (32.), Szerdahelyi Z. 3 (10., 39., 71.)

Bozsok - Söpte 1:3 (1:1) - Bozsok, 70 néző, vezette: Sipos.
A söpteiek mezőnyben és a kapu előtt is jobbak voltak, a hazaiak kevés gólszerzési lehetőségüket is elhibázták. - Gól: Pohr (32.) illetve Kovács E. (80.), Szakály P. (12., 54.) - Jók: Gerencsér, illetve Szakály P., Varga, Szakály Z., Kovács E.

Horvátzsidány - Nemesbőd 0:2 (0:1) - Horvátzsidány, 40 néző, vezette: Körmendi.
Sportszerű mérkőzésen jobb helyzetkihasználásának köszönhetően nyert a Nemesbőd. A játékvezetői hármas kiválóan vezette a találkozót.  - Gól: Szerdahelyi E. (15.), Pap (63.)

Cák - Vasszilvágy 2:1 (2:0) - Cák, 30 néző, vezette: Szabó J.
A cáki csapat az első félidőben sok helyzetet elpuskázott, így a végén meg kellett izadnia a győzelemért. - Gól: Dombi (19.), Hock-Sirson A. (11.) illetve Kneisz (86.) - Jók: Dombi, Hock-Sirson (mindkettő Cák).
Kiállítva: Szekér A. (Vasszilvágy) 82. második sárga lap után