2009.02.23. 03:24

Egyetlen szettetfogott a SZAK

<b>Celldömölk </b> - A papírformának megfelelően magabiztosan hozta a kötelező győzelmet a megyei asztalitenisz extraliga összecsapáson a házigazda CVSE-Mávépcell Vörsas gárdája.

Gergácz Zoltán

Párosok: Lindner, Molnár-Fekete, Szarka 3:0 (9, 4, 6), Nagy volt a tudásbeli különbség a két duó között (1:0). Egyéni, 1. kör: Lindner-Fixl 3:0 (8, 7, 6). Lindnert nem késztette különösebb erőbedobásra a kézsérüléssel bajlódó Fixl (2:0). Molnár-Fekete 3:0 (8, 4, 5). Molnár jó napot fogott ki (2:0). Podpinka-ifj. Szarka T. 3:0 (8, 9, 4). Szarkának csak fellángolásai voltak (4:0). 2. kör: Lindner-Fekete 3:0 (7, 6, 6). A nagyobb rutin döntött (5:0). Podpinka-Fixl 3:0 (6, 5, 5). Podpinka erős tenyereseinek Fixl nem találta ellenszerét (6:0). Molnár-ifj. Szarka T. 3:1 (5, -9, 9, 11). A találkozó legszorosabb mérkőzése. Szarka a simán elveszített első szett után ala- posan felszívta magát és egyenlített, ám ezt követően a kiélezett két szettet fejben a sokkal rutinosabb Molnár bírta jobban (7:0).

A papírformának megfelelően magabiztosan és könnyedén nyert a hazai gárda. - Győzött: Lindner 2, Molnár 2, Podpinka 2, és a Lindner-Molnár páros.