vén diák

2021.05.10. 06:00

Szombathely végzős diákjai 2021-ben – Fotók, névsor

VN

Fotós: Nemeth Jozsef

Boldog Brenner János Gimnázium

12.N

Osztályfőnök: Németh Roland

Baján Dávid Mátyás, Berzai Hédi, Dallos Boglárka, Feitli Petra, Gáspár Gergő, Gaspari Balázs, Hábetler Daniella, Haller Dorka Tímea, Hetényi Adél, Király Áron, Kolman Domonkos László, Kozma András Kristóf, Lénárd Anna, Maár Dávid Róbert, Máriás Máté, Melega Miklós, Nagy Hanna Dominika, Papp Marcell Attila, Radócz Eszter, Reizinger Balázs, Sipos Aliz Mária, Tanai Bertalan, Tóth Petra Sára, Werderits Hanna

ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Szauer Ágoston

Antal Botond, Antal Dániel, Antal Sára, Bary Félix, Eigner Lili, Falussy Flóra Anna, Farda Dorka, Ferenczy Gergely, Gáspár Tamás Barnabás, Görgényi Olivér, Gyimesi Ádám, Hábetler Leona Tekla, Hajós Karina, Herczeg Réka Anna, Horváth Áron, Horváth Nóra, Huller Olivér Ákos, Izer Mátyás, Jakab Maja Beatrix, Kamarás Ágnes, Kelemen Anna, Kovács Fanni, Ladányi Hanna Júlia, Leszkóczi Sára, Magyar Anna Virág, Mészáros Norbert, Nagy Simon, Nagy Viktória, Rába Lőrinc, Rápli Anna, Reczetár Dávid, Sandle Nátán, Varga Árpád György, Varga Lilla Anna, Zahuczki Dorottya

12. B

Osztályfőnök: Kunecz Árpád

Társosztályfőnök: Németh Gyula

Bódi Csenge Flóra, Börzsönyi Szonja, Dancs Glória Cippóra, Donázy Bence Zsolt, Farkas Fanni, Farkas Noémi, Ferenczi Rebeka, Gyurkó Flavia Victoria, Harrach Barna, Kenéz Csaba László, Keszei Júlia Molli, Komondi Kata, Komp Karina Veronika, Kovács Beatrix Klára, Kovács Veronika, Lorencz Borbála, Molnár András Gergő, Molnár Kata Rozália, Németh László István, Németh Máté Ervin, Novotny Petra, Nyári Eszter, Raffay Péter, Rédei Péter, Sütő Lili, Szeidl Mirtill, Tájmel Kristóf, Tamás Mirjam Ráhel, Tóth István, Tóth Sára Anna, Varga Bence Kornél, Wanek Olivér, Zsebesi Dávid

12. C

Osztályfőnök: Rózsa Viktória

Ádám Hanna Zsófia, Bene Adél, Berzlánovich Adél Anna, Budai Ádám, Cziráki László, Czöndör Krisztina Dominika, Devecseri Nóra, Egresits Sára, Farkas Kata Anna, Fekete Míra, Gazdag Péter, Gergely Dóra, Klug Zsófia, Kovács Csongor Gergő, Kovács Tamara, Mercs Abigél, Molnár Dávid, Németh Izabella Flóra, Németh Júlia, Pankotay Borbála, Polgár Hanna, Polgár Vivien, Prohászka Fruzsina, Rozmán Barnabás András, Serman Péter, Solti Sára, Szabó Dóra, Szabó Krisztina Mária, Szakos Sára, Szauer Dorka Ágnes, Tóth Bálint Tamás, Varga Anna, Varga Pongrác, Vásárhelyi Szabolcs, Viszket Anna, Zacsik Nóra

Kanizsai Dorottya Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Horváthné Baumgartner Eszter

Boda Luca Kata, Kiss Nóra Adrienn, Simon Franciska, Zelles Zalán, Pernesz Mátyás, Tuli Barnabás, Babócsi Balázs, Lajtai Levente, Hegyi Máté, Szalkay Gergely, Ugróczky Tamás, Honfi Botond, Takács Bálint Róbert, Szvoboda Gergő János, Molnár Melitta, Ábrahám Lilian Aliza, Antal András Ferenc, Németh Máté, Kovács Máté, Rába Tamás, Viniczay Gábor, Pásti Vanda Erika, Tömböl Boglárka Flóra, Nádas Petra, Hittér-Szabó Dominika, Simon Liza, Dugmanits Sára, Szanati Virág, Janzsó Bence, Tóth Barnabás, Füst Ákos, Tóth Bence Tihamér, Rozmán Bende, Baják Lilla, Horváth Alíz, Petkó Rebeka Anna, Gergits Konrád

12. B

Osztályfőnök: Balogh Éva Emese

Balló Petra Virág, Belényes Odett, Boldizsár Luca, Décsi Marcell Lajos, Domonkos Dóra, Esztergályos Fanni Gréta, Farkas Janka, Fatér Viktória, Füst Márton László, Gaál Júlia, Harami Olivér, Kárász Laura, Kovács Dávid Sándor, Nádaljai Hanna, Nagy Laura Zoé, Németh Dzsesszika Dóra, Németh Hanna, Pál Nóra, Porpáczy Otília, Radics Mercédesz, Schuszter Ronald, Sipos Cintia Panna, Stifter Hanna Zsuzsanna, Szabó Anna Boglárka, Szabó laura Bianka, Szabó Máté, Szmolek Emánuel László, Takács Kitti, Tamás Dominik, Vágner Elizabet Filoména, Vatamaniuc-Bartha Dávid

12. C

Osztályfőnök: Nagy Tamás

Ambrus Márk, Bakó Bora, Bertók Tímea Katalin, Boros Fanni, Dala Júlia, Domokos Kitti, Gáspár Boróka, Geosits Lili Anna, Góczán Lili, Gueth Korina, Haszon Nóra Lili, Horváth Hanna, Igaz Ádám, Kanics Anasztázia, Kápolnási Lili, Kiss Bíborka, Kiss Borbála Virág, Kiss Laura Kornélia, Kiss Tamara Márta, Kof-Kiss Dorka Emőke, Kovács Imre, Mihályi Balázs, Nagy Karolina, Nagy Réka Anna, Németh Dániel, Palkó Karina Lúcia, Simon Cintia, Sütő Helga, Szabó Dávid Ábel, Szabó Lídia Róza, Tóth Evelin, Tóth Kitti, Varga Dávid Zoltán, Zsoldos Csenge

12. K

Osztályfőnök: Lovassné Vass Enikő

Al-Hakim Kerim, Bagó Laura, Balog Cintia, Baráth Boglárka, Bozzai Zsófia, Cseh Dániel, Éder Annamária, Fejes Míra Anna, Gaál Dóra, Gira Milán, Horváth Dóra, Horváth Viktória Erzsébet, Joós Elvira, Kaszás Evelin, Kiss Virág Luca, Kulcsár Bálint Márk, Laki Vanessza, Mesterházi Martin, Mikos Bendegúz, Mikos Vanessza, Molnár Dominik, Pintér Bence Zsolt , Rácz Péter, Schimmer Beatrix Zsuzsanna, Szabadi Emma, Szieber Dorka, Takács Boglárka Anna, Teket Evelin, Varga Regina Angelika

Kisalföldi ASzC Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

11.DVi

Osztályfőnök: Katavics András

Bálint Flóra, Benkő Judit, Bertha Balázs, Csordós Viktória, Csuk Nóra Anna, Hanis Barbara, Horváth Eszter, Horváth Patrik Zsolt, Horváth Richárd, Kocsis Dorina, Kovács Alexandra Katalin, Kránitz Alexandra, Kulcsár Jázmin, Kurucz Bianka, Lutor Dzsenifer, Márkus Kitti, Papp Bianka Cintia, Pattantyus Márk Benjámin, Scheich Tamás, Stummer Zoltán, Süle Dominik, Szabó Bianka Anna, Viola Rebeka Noémi

12. L

Osztályfőnök: Pintér Gábor

Bakos Bence, Balikó Márton Bálint, Csomós Dominik Ádám, Debreceni Zalán, Hajmási Martin, Heiter Bence, Horváth Márkó, Horváth Rajmund Gábor, Kállai Kevin, Machinek Barnabás, Németh Liza, Séfer Márk Balázs, Szalay Szabolcs, Varga Barbara Adrienn, Varga Márk Csaba

12. EV

Osztályfőnök: Abért-Tihanyi Andrea

Babaics Ábel, Bödei Erik József, Cseh Dániel Sándor, Csörgő Dominik József, Illés Marcell, Káldi Janka Ágnes, Kincses Ferenc László, Kővári Dávid, Kurucz Dávid, Makai István Dániel, Mórocz Barnabás, Nagy Bence, Nagy Liliána, Németh Bálint, Németh Gergő, Rosta Dávid, Rozmán Erik Róbert, Sámson Dóra Adrienn, Seres János, Szabó Marcell, Szupper Olivér András, Tarsoly Gyula Krisztián, Timbókovics Balázs, Tóth Bence, Tóth Máté, Tóth Richárd, Varga Bence

12.KP

Osztályfőnök: Ságiné Hende Adrienn

Birtalan Molli, Darázsdi Dorián, Dombóvári Bálint Dávid, Dugmanics Tamás Armand, Fodor Rebeka, Gazsó Patrícia, Horváth Beatrix, Horváth Péter, Jurasits Hajnalka, Kerekes Gergő, Kiss Tamás Endre, Kovács Ábel István, Kovács Gergő István, Kránitz Viktória, Liszta Alexander, Pálfy Virág, Pintér Gergő, Romek Szilárd, Ruisz Artúr, Szabó Tamás Bence, Szalai Krisztián, Szanyi Balázs, Tarkó Dániel Tibor, Tasnádi Szabolcs

13.SZK

Osztályfőnök: Gájer Szilvia

Akács Martin, Bősze Eszter Anna, Bunderla Zsófia, Csiki Hanna Virág, Debreczeni Beáta Paula, Horváth Dorina Boglárka, Kóbor Mátyás, Pikl Emma Dóra, Tóth Petra

Kisalföldi ASzC Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

11. PC

Osztályfőnök: Dr. Hajós Györgyné

Asztalos Viktória, Beke Patrícia, Dávid Norisz, Derdák Cintia, Doktor Alíz, Gáspár Adrián, Gudics Boglárka, Gyenese Viktória, Holler Petra, Nagy Dániel, Németh Bence, Szalai Dorka, Szigetvári Fanni

11. CÉ

Osztályfőnök: Poncsák Péter

Biczó Jázmin, Biró Jázmin Korina, Gál Bence, Dombi Márk, Imre Máté, Nagy Bianka, Németh Boglárka, Nyári György, Pajor Csenge Virág, Pápai Roxána, Peresztegi Dorina, Pölhös Adrienn, Sajó Anett, Sömenek Éva, Stárics Balázs Gábor, Szibler Dávid, Tendli Dominik, Varga Szilvia, Vidos Patrik

12. FE

Osztályfőnök: Farkasné Kiss Virág

Black Réka, Bogdán Bence, Bozzai Patrik, Csárdi Bálint, Fekete Dániel, Horváth Lilla, Hunka Viktória, Kapcsándy Richárd, Kis Ádám, Kurucz Marcell, Laskói Szabolcs, Marsai Fanni, Milkovics Melinda, Molnár Szabina, Németh Gerda, Németh Nóra, Papp Kristóf, Szőnye Márk, Vigh Domonkos

Nagy Lajos Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: dr.Vigné Csordás Rita

Ádám Rozina, Beretzky Boglárka, Fálmann Dániel, Fekete Fruzsina Blanka, Finta Borbála, Fülepp Réka, Geröly Anna Krisztina, Gönczöl Mátyás Szabolcs, Gyöngyössy Mária Karolina, Gyürü Patrícia, Hamadeh Yezen, Horváth Anna, Horváth Barbara, Horváth Dalma, Horváth Lola, Jurasits Georgina Rita, Kiss Bernadett, Kiss Fanni, Kósi Vivien Enikő, Koszorus Gergely Máté, Kulcsár Zsófia Luca, Lengyel Hannah, Lukács Tas Menyhért, Magyar Júlia, Péter Sára, Schmitt Alexa Emma, Sulyok Csenge Réka, Szandi Bence, Szár Dzsenifer, Tamás Marcell, Tóth Aletta Lujza, Tóth Eszter, Vargha

12. B

Osztályfőnök: Szinetárné Márkus Teréz

Abért Rebeka, Baán Gréta Mária, Bársony Tamara, Bejczi Luca, Beő Balázs, Berger Richárd Olivér, Dienes Ádám Sándor, Gyürü Petra, Horváth Enikő, Horváth Kristóf Barnabás, Horváth Krisztina Kamilla, Horváth Rebeka Rita, Jakab Jázmin, Kajtár Ágnes, Katona Virág Sára, Kelemen Patrícia, Kovács Zsombor Barna, Krepli Richárd Miklós, Krilov Anna Luca, Lichtmann Olivér András, Mersich Evelin, Molnár Emília, Németh Gergely Csaba, Pál Mónika, Papp Anna Katalin, Perintfalvi Anna, Petovári Lilla, Polgár Johanna, Sandrisser Anna, Séllei Botond, Simon Dávid Vince, Simon Levente, Stifter Petra Diána, Szemes István, Szendrődi Rebeka, Varga Flóra Csenge, Zrunek Nóra

12. C

Osztályfőnök: Pinezits Helga

Barta Hanna, Boda Bence, Eichinger Vanda, Frigy Bence, Gosztola Gábor Donát, Haller Péter Bence, Hegedüs Réka, Hende Csongor, Hujber Dávid László, Jákói Sándor, Kapornaky Melitta, Kecskés Panna, Kovács Máté, Kozmor Dániel, Magyar Péter, Mátis Janka, Mayer Márton György, Molnár Gabriella, Muntean Emese, Nagy Ádám, Németh Rebeka, Németh Tekla Amanda, Nyul Tibor Dávid, Pásztor Mátyás Bence, Pintér Tamás Péter, Solti Martin, Szabó Petra, Takács Ferenc Ferdinánd, Tímár Aporka Mária, Tóth Andor, Tóth Ármin, Tóth Dominik Balázs, Tóth Patrik, Vajda Dániel, Viniczay Mátyás Árpád, Zelkó István Máté, Zsiros Annamária

12. D

Osztályfőnök: Németh Attila

Auer Ákos, Babócsi Júlia, Bunevácz Bence, Christe Dalma Eleonóra, Darázs Máté Ákos, Fördős Adrián László, Fördős Beatrix Erzsébet, Geiger Ádám, Gerencsér Antal, Hegyi Krisztián, Horváth Csongor, Horváth Dániel Benedek, Koltay Dorottya, Kovács Tímea Flóra, Lőrincz Brigitta, Makrai Kornél, Maródi Attila Dávid, Meggyes Balázs, Nemes Bálint, Németh Dzsennifer, Osbáth Nóra, Papp Zsombor, Pásztory Sára, Pintér Zsolt Gergő, Porkoláb Máté Pál, Pusker Barnabás, Pusztai Gergő, Schüld Máté, Somogyi Eszter Gabriella, Sövegjártó Ábel György, Szmolek Apollónia, Tamás Marcell, Varga Gergő Detre, Varga Virág Dorina, Vargovics Balázs, Woth Ádám Péter

Perintparti Szó-Fogadó Szombathelyi Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és AMI

12. osztály

Osztálykísérő: Szalay László

Bodnár Orsi, Durst András, Faragó Jonatán János, Landherr Csenge, Németh Áron, Rózsavölgyi Mátyás, Sinkó Enikő, Stróbl Eszter Helga

Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Szakály Szilvia

Albert Blanka, Bagári Petra Lúcia, Balassa Bence, Baranyai Nikoletta Beatrix, Baráth Dávid András, Bársony Csongor, Beke Zalán Árpád, Bende Boglárka, Csóka Nikoletta Kiara, Dávid Attila László, Farkas Lili Rozália, Farkas Miklós, Flasch Viktória Zsuzsanna, Gerlecz Gábor, Handler Márkó, Horváth Júlia Fanni, Kajtár Szilvia Dóra, Kálmán Réka Aténa, Kerepes Martin Tamás, Kiss Áron, Kozma Eszter, Kovács Kitti, Kövér Bence, Lugosi Liliána Tíra, Magyar Nándor, Mérei Evelin Boglárka, Németh Bálint István, Palkovics Márk, Panta Imola, Pergel Nikolett, Piroska Péter, Salánki Réka Janka, Schefold Helga, Simon Marcell Balázs, Staritzbüchler Hajnalka Mária, Svasznik Leila Kíra, Szabó Edina, Szalai Janka, Tóth Elizabet, Tóth Krisztián, Tóth Martina Zsófia, Varga Vivien

12. B

Osztályfőnök: Auerné Czillinger Henriette

Adorján Szabolcs József, Balikó Róza, Baranyai Dorka, Bognár Klaudia, Bokor Orsolya Liza, Bolfán Boglárka, Delabona Dzsesszika, Dröszler Emma, Erős Csenge Leila, Farkas Dóra, Ferencsák Barna, Földi Máté, Hart Liliána, Kaczor Bianka, Kiss Hanna, Kovács Réka Katalin, Nagy Noémi, Németh Lili Roxána, Németh Liliána, Németh Nikolett Kinga, Osztrosits Máté, Palasics Dorina Rebeka, Palkó Anna Flóra, Plenár Milán, Riesner Gréta Gabriella, Riesner Melani Mária, Róka Veronika, Sipos Indira, Solti Réka, Tóth Gellért Gergely, Tóth Nikoletta, Tóth Tímea, Tulok Fanni, Varga Laura, Varga Lilla, Varjú Rebeka Noémi, Virág Alexandra Mária, Willems Petra Marie, Zágorhidi Czigány Dorica Borbála

12. C

Osztályfőnök: Kolman Krisztián

Bódi Luca, Boros Tamás, Bősze Anna Mercédesz, Böszörményi Ádám, Csercsics Patrik, Csizmadia Attila Károly, Farkas Fanni Brigitta, Farkas Rebeka Virág, Ferenczi Regina, Fodor Ármin, Folly Mátyás Gábor, Gyallai Anasztázia, Horváth Bendegúz, Kátai Csongor, Kovács Rebeka, Köbli Zsombor, Körtvélyes Gergő, Mátyás Bianka, Mesteri Gergő, Molnár Bálint, Nagy Gergő, Nagy Szabolcs, Németh Anna, Németh Benjamin, Németh Gábor, Pajor Máté, Pálfi Dorián Mór, Péteri Laura Anita, Pungor Sebestyén, Pup Csongor János, Rátkai Anna Rozália, Sümegi Mihály István, Szabó Milán István, Szabó Péter, Szilvás Ádám, Szita Virág Zóra, Tánczos Veronika, Tóth Máté Teodor

12. D

Osztályfőnök: Hancz Gábor Tamás O.Praem.

Barcza Fruzsina Anna, Béry Sára, Csejtei Csaba, Cserős Anna, Farkas Patrik, Gecse Zsófia, Horváth Erik Bendegúz, Kalmár Ábel András, Kiss Attila, Komáromi Gréta, Laki Petra Anita, Lukács Sára, Nagy Petra Anna, Náray Koppány Titusz, Németh Bálint, Németh Dominika, Németh Evelin Noémi, Péterffy Krisztofer, Polgár Panna, Ropoli Diána, Roznár Iván, Sárer Domonkos, Somogyi Bálint András, Sopár Virág, Sosztarits Kristóf, Stankovits Borbála Zselyke, Straub Írisz Laura, Sulyok Kristóf, Szabó Levente István, Szarka Kornélia Tamara, Szigeti Viktória, Szombath Klaudia, Tamás Bálint, Timár Laura, Tóth Kamilla, Tóth Laura

Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium és Technikum

12. A

Osztályfőnök: Kissné Keserű Andrea

Abdai Letícia, Antman Kíra Zoé, Bedi Dóra, Birizdó Liza Mária, Bíró Stefánia Anna, Erdélyi Anna Luca, Holl Hanna, Horváth Nóra, Horváth Zsanna, Kalamár Gabriella, Kappel Virág Eszter, Keglevich Kincső Orsolya, Kovács Alíz, László Dorka, Molnár Salome, Nyári Virág, Piskor Petra, Saly Veronika Mária, Szalai Rebeka Anna, Szilvási Orsolya, Tornyos Petra, Valc Fanni, Varga Rebeka Katalin, Vigh Luca Rebeka

12. B

Zeneművészeti és mozgókép-animációs osztály

Osztályfőnök: Vágvölgyi András

Társosztályfőnök: Paulik Ákos

Cséri Alexandra Emese, Fekete Ákos, Horváth Dávid, Jassó Gellért, Joób Klára Kamilla, Kalmár Elizabet, Kovács Levente, Mersics Lili, Nagy Amanda, Nagy Franciska, Novák Aporka, Orosz Katalin, Öveges Kíra, Pohl Kitti, Rudi Máté, Sztancs Viktória, Szvoboda Adél, Varga Bence, Varga Veronika Ilona

Vas Megyei Szakképzési Centrum Gépipari és Informatikai Technikum

12. A

Osztályfőnök: Bolla József

Asbóth Attila, Baranyai Csaba Máté, Czetter Bálint András, Deák Erik, Fendrik Noel Sámuel, Gaál Péter, Györgyi Mátyás János, Gyurácz Olivér, Horváth Tibor Levente, Kazinczki Bálint, Kiss Dávid, Kovács Bálint, Kulman Csanád, Kusztor Bálint, Németh Patrik, Oláh Péter, Paál Marcell, Pataki Marcell Ferenc, Pataki Zalán Zsolt, Piriti Milán, Ropoli Szabolcs, Sümeghi Zalán Márk, Tátrai Marcell Dominik, Zsolnai Áron

12. B

Osztályfőnök: Geröly Péter

Balázs Krisztián, Bella Alex, Bíró Bálint, Dömötör Zoltán Ferenc, Farkas Mátyás Zsombor, Francsics Krisztián, Gellén Richárd, Horváth Ádám János, Horváth Márk, Horváth Patrik, Karáth Benjámin Szilveszter, Koltai Olivér, Kondora Mátyás, Kovács Gábor, Lőrincz Gergő Bence, Mayer Bálint András, Nagy Benjámin, Nagy Dávid, Németh Patrik, Orbán Richárd István, Palatin Gábor Ádám, Papp Dávid, Piri Norbert, Prófusz Gergő József, Pupp Gergely, Somogyi Ábel, Szárnyas Dávid, Szekér Dominik, Takács Krisztián Attila, Tóth Patrik

12. C

Osztályfőnök: Fodorné Sarus Tímea

Balikó Tamás József, Berkes Alex Kevin, Bősze Bence Gábor, Czeglédi Dániel, Fehér Máté, Halmosi Bence, Hegedűs Huba, Horváth Martin Ferenc, Horváth Richárd Kevin, Kiss Gábor, Kondics Krisztián, Kopcsándi Zalán János, Kovács Bálint, Králl Csaba, Máté Bálint, Molnár Gábor, Nagy Balázs, Nagy Kristóf, Nagy Simon Mór, Pankaczi Ákos, Petróczy András, Poór Máté Csongor, Rédling Szabolcs, Sali Bálint, Sümegi Gergely, Szanyi Albert, Szőke Ármin, Takáts András Kolos

12. D

Osztályfőnök: Tér Alíz

Doktor Levente, Futó Bence, Gáspár Patrik, Horváth Gábor, Kuglics Dávid Ivó, Lázár Tamás, Müller Norman Márk, Németh József, Paál Levente Péter, Polák Bence, Pusztai Marcell Endre, Rédling Tamás Ferenc, Sági Rihárd, Somogyi Adrián, Somogyi László, Szilvágyi Martin, Tima Gergő, Toldi Kevin Szabolcs, Tóth Bálint, Varga Bence, Varga Márton Zoltán, Vogrincsics Arnold

12. E

Osztályfőnök: Bogáth Péter

Benedek Bálint, Benke Ármin, Bukits Adrián, Burka Teofil Csaba, Czeglédi Attila Ferenc, Gyurics Máté, Hiró Bence Márk, Horváth Lóránt Péter, Karvalics Dániel, Kiss Roland, Kovács Attila, Krancz Ábel, Mozsár Dániel, Nagy Szabolcs, Németh Ádám, Rába Gergő, Rába Márió Simon, Strasszer Ádám Ferenc, Szabó Péter, Szalay Bálint Dániel, Takács Dávid, Takács Kristóf Károly, Toldi Viktória, Tomasics Marcell János, Tölgyes Gergő Zsolt, Varga Csaba, Waldmann Dorka, Zsiray Richárd András

Vas Megyei Szakképzési Centrum Puskás Tivadar Szakképző Iskola és Kollégium

12. A

Automatikai technikus és Mechatronikai technikus

Osztályfőnök: Bodó Judit

Berta Dániel, Bukvai András Bálint, Cser Albert, Erős Máté, Ferenc Dániel, Filipovits Márkó István, Huszár György, Kálmán Tamás, Keszán Brendon Norbert, Kopácsi Martin, Kulcsár Márk, Kutrovics Zénó, Maráci József, Mesics Bálint, Nagy Joakim Ruben, Nagy Marcell, Németh Dániel, Polgár Péter, Szalai Kevin, Szalai Zalán, Szarka Levente Sándor, Szendi András, Varga Dominik, Vörös Bence Gábor, Zsömle István Dániel

13. I

Osztályfőnök:Takácsné Csókai Adrienn

Apitzsch Henrik, Bakos Péter, Boncz Bence, Csay Krisztián, Hegedüs Márton, Hets Viktória, Kiss Kornél, Kovács Balázs Csaba, Kovács Péter, Márkus András, Németh Bence, Petró Marcell, Sándor Zerénd, Sebestyén Tihamér, Varga Dávid

3/11.D

Gépi forgácsoló

Osztályfőnök: Tóth Dezső

Cserven Félix, Horváth Krisztián, Gecse Bence, Horváth Krisztián Péter, Korbely Angelika Viktória, Kovács Kristóf, Kozics Attila, Márkus Bálint, Németh Martin Szebasztián, Neubauer Martin, Sebestyén Konrád Imre, Sipos Dániel, Stark Máté, Varga Ádám Gergő, Weinhoffer Zoltán

3/11.E

Villanyszerelő

Osztályfőnök: Horváth Árpád

Babos Martin, Fülöp Dániel László, Gampel Benjamin Péter, Gyurák Levente, Horváth Krisztián Balázs, Horváth Norbert Sándor, Kadarkuti Dominik, Laczkó Gábor, Laczkó Martin Zsolt, Lukács Bertalan, Márkus Levente László, Mátyás Attila, Mihálffy Fülöp, Nagy Dominik Félix, Rácz Attila, Rácz Benjámin, Rozsnyai Valentin, Soós Benedek Tibor, Szabó Péter Soma, Szalai Kevin, Szemes Dániel Levente, Tóth Ádám, Vámos Bence András, Zsoldos Tamás

3/11.F

Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő

Osztályfőnök: Pölöskei László

Csonka Krisztofer, Heffler Kristóf, Horváth Tamás, Lukács Valér, Mátyás Milán, Poór Kevin, Pörge Bálint, Udvardy Márk, Wágner Erik

3/11.H

Hegesztő

Osztályfőnök: Tölgyesi Zoltán

Árvai Armand, Bosnjak Gábriel, Egyed András, Horváth Krisztián, Kádas Nimród, Káldi Ádám Imre, Ónodi Alex, Orsós Máté, Osztermann Dávid Lajos, Pogácsás András József, Sárközi Valter, Stecz Valentin, Tóth Gergő

Vas Megyei SZC Hefele Menyhért Szakképző Iskola

3/11/C

Osztályfőnök: Stangl Sándor

Asztalos: Bozi Rajmund, Hauer Ferenc, Nagy Richárd, Váradi Dávid Tibor, Varga Zoltán Márk

Járműfényező: Ács Bence, Brenner Gábor Szabolcs, Farcas Florea Cristian, Király Marcell, Kis Tamás

Kárpitos: Babolcs Bence, Kapui Patrik Péter, Repnyák Vanessza Miléna

3/11/D

Osztályfőnök: Szabóné Kopácsi Judit

Festő-mázoló-tapétázó: Bangó Balázs, Flór Máté, Málovics Dávid, Mihály Bence, Szabó Tamás, Szekér Milán, Szemes Levente

Ács: Karba Noel, Sallai Zoltán, Varga Balázs

3/11/E

Osztályfőnök: Bakon Csaba

Burkoló: Geider Szabolcs, Kollmann Krisztián Ádám, Németh Alex László, Őri Bálint, Őri Péter, Pintér Dominik János, Szakács Bálint

Kőműves: Gábriel Tamás Péter, Homlok Olivér, László Márk Márton, Nagy Dávid, Nyári Dominik, Szalai Levente László, Teklits Bálint, Zsákai Imre Barnabás

12. A

Osztályfőnök: Bokor Róbert

Dekoratőr: Babos Blanka, Berta Szilvia, Nagy Nikoletta, Szvoboda Martina, Torma Enikő, Tóth Eszter

Magasépítő technikus: Dávid Áron, Glatz Gergő, Hoós Áron, Horváth Krisztián, Huszár Zsolt, Kántor Natália, Király Lajos, Kiss Dominik, Nyirvári Melissza, Pörneczi Kristóf, Rammer Mihály Péter, Skrapits Adél Ágota, Szabó Anikó, Tyahor Richárd

Vas Megyei Szakképzési Centrum Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Kollégium

12. A

Turizmus ágazat, német-magyar két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Pulay Tünde

Bertai Amarilla, Gerencsér Dóra, Havas Viktória Terézia, Hazafi Ádám, Horváth Laura, Jávor Laura, Joó Georgina, Kecskeméti Júlia Anna, Kovács Bettina, Kovács Patrik, Kutasi Denissza, Méhes Nikolett, Németh Kitti, Palkó Noémi, Papp Péter György, Sinka Evelin Enikő, Somogyi Dóra, Szakály Réka, Szlámer Klaudia, Tátrai Laura, Verhás Emese, Zámbó Jázmin Eszter

12. B

Kereskedelem ágazat

Osztályfőnök: Veresné Mészáros Emília

Balog Vivien, Bernáth Bernadett, Bolla Márk, Buday Barbara, Falvai Lilla, Fogl Vanessza, Gróf Laura Mónika, Haller Dominika, Horváth Bettina, Kovács Anna, Martonicz Regina, Németh Kristóf Imre, Oszterman Gergő, Rédai Dorina, Siska Ramóna

12. C

Kereskedelem ágazat, angol-magyar két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Dr. Sárayné Süle Gabriella és Borsodi Gábor

Czöndör Kitti, Fejes Kristóf Ferenc, Galambos Bernadett, Gáspár Ádám, Gueth Veronika, Hajdinák Adrienn, Jánny Lili Veronika, Kéthelyi Nóra Mária, Kiricsi Antal Sándor, Lakner Elizabet, Menyhárt Marcell, Nagy Luca Réka, Nagy Viktória, Németh Csenge Borbála, Palik Bernadett, Palkó Viktória, Pálmai Vanda, Rábavölgyi Leila Inez, Somogyi Patrícia, Soós Veronika, Stoimaier Markus, Szalay Laura, Szigeti Petra Vivien, Takács Annabella, Zsebe Zsófia Dorina, Zsiday-Galgóczy Krisztián Aladdin

12. D

Vendéglátóipar ágazat

Osztályfőnök: Pathy László

Boros Ákos, Galambos Benjámin, Horváth Emília, Kovács Kármen Anna, Molnár Dóra, Németh Barbara, Polgár Eszter, Purgai Bálint, Radványi Barna, Reznyák Bálint István, Simon Petra Anna, Standi Róbert, Szakály Réka Krisztina, Székely Fanni, Szőke Dorottya, Tieber Benjámin, Tömő Martin, Varga Cintia, Varga Mihály, Varga Patrik, Volner Bence

3/11.E

Eladó és Cukrász osztály

Osztályfőnök: Dr. Wothné Edelényi Edina

Baranyai Viktória Mária, Bedő Krisztián János, Dubics Regina Dominika, Horváth Letícia, Krepsz Evelin Hanna, Legárt Vivien, Németh Natália Katalin, Pintér Anna, Takács Barbara, Drenovácz Veronika, Fazekas Fanni, Horváth Petra, Kiss Veronika Erzsébet, Kovács Fanni, Köcse Enikő, Németh Richárd, Pataki Tímea, Piros Bianka, Szabó Dóra

3/11.G Szakács osztály

Osztályfőnök: Ágoston László

Budavári Zsombor, Csejtei Ádám, Gróf Gabriella Jávorka, Horváth Valentin Antal, Nagy Dorina Eszter, Pintér Antónia, Plózer Árpád, Porpáczy Tamás, Rudovics András, Sinkó Sarolta Ágnes, Szabó Daniella, Szabó Dávid, Varga Tamás Zoltán, Vörös Zoltán Barnabás

3/11.H Pincér osztály

Osztályfőnök: Mecséri Enikő

Bakonyi Szimonetta Cecília, Balikó Patrik, Horváth Bence, Horváth Fanni Dzsenifer, Németh Dzsenifer, Pacsirta Albert Tamás, Péntek Gergő, Szabó Gergő, Szakály Virág Krisztina, Takács Kornélia

KK 13. érettségire felkészítő osztály

Osztályfőnök: Forróné Czeglédi Judit

Bodó Bianka Zsuzsanna, Derdák Szimonetta, Friedrich Stefánia, Gál Roxána, Gáspár Bianka, Hajdó Bianka Krisztina, Horváth Dominik Márk, Konczér Dániel, Luif Dorina, Lukács Nataniel Szabolcs, Málovics Dorina, Marton Dávid Zoltán, Molnár Liza, Németh Hermina, Part István, Rudalics Petra, Talabér Ádám, Vojtó Laura, Zsédenyi Cintia

Vas Megyei Szakképzési Centrum Oladi Technikum

3/11/A-G

női szabó; szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Simonné Janzsó Tünde

Horváth Annamária, Nagy Dorina, Ress Lívia, Sándor Martina Zsanett, Sömenek Szandra, Takács Szilvia

12/K-E

XXX. Szépészet , I. Egészségügy

Osztályfőnök: Nagy Gyöngyi Zsuzsánna

Batyi Brigitta Vivien, Bedőcs Lilien Hanna, Bernáth Jázmin, Dömötör Anna, Győrfi Dzsenifer, Hortó Vanessza, Horváth Boglárka, Horváth Cintia, Horváth Szonja, Horváth Vanessza, Kalocsai Boglárka, Kontó Rozália, Kiss Viktória, Mecseki Hanna, Prém-Börényi Rita, Rába Fruzsina, Rozsnyai Brigitta, Sávoly Nikolett Alexandra, Soós Imelda Terézia, Standi Vivien, Szigeti Dominik, Szopori Flóra Judit, Vörös Aliz

12/F-F

Fodrász + fogtechnikus

Osztályfőnök: Farkas Lívia

Hittaller Alexandra, Mora Lizett, Nagy Gergely, Magyaros Milán, Gáspár Laura, Pars Boglárka, Dröszler Mátyás, Szabó Kristóf, Kovács Szonja Veronika, Egerszegi Rudolf, Simon Georgina, Láng Szimonetta, Gyarmati Írisz, Kraller Rita, Sövegjártó Patrícia, Gombkötő Gergő, Meixner Krisztina, Nagy Regina, Kohl Virág, Szűsz Lili Róza, Kovács Laura, Fider Mia Viktória, Nagy Kata, Ruzsa Evelin Virág

Vas Megyei Szakképzési Centrum Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Technikum

12. A

Osztályfőnök: Kovácsné Ozsvárt Mónika

Baranyai Dominik, Benkő-Hadaró Márton, Bodorkós Kristóf, Czene Tamás, Csitkovics Bálint, Csontos Bálint, Dallos Kristóf, Fekete Levente, Gróf Olivér, Hernáth Attila, Horváth Bence, Horváth Benedek, Imre Benjámin, Izsák Gábor, Koroknai Ábel, Lerch Henrik, Mayer Vivien, Mórocz Beatrix, Németh Márk, Papp Kristóf, Remport Ádám Martin, Rosta Péter, Sipos Ádám, Szabó Dominik, Szalai Milán Tamás, Szemes Krisztián, Szijj Márk, Vargyas Dániel, Wágner Kristóf

12. B

Osztályfőnök: Szilvágyiné Lőrincz Anita

Bakonyi Alexandra, Bársony Enikő Katalin, Brunner Vanessza, Bujdosó Réka, Farádi Natália Krisztina, Fazekas Laura, Gáncs Klaudia, Gyurkó Aaron, Holecz Rajmund Péter, Horváth Balázs, Horváth Mónika, Joó Laura, Komonczky Zsófia, Kovács Petra, Mikler Brigitta, Rácz Nóra Eliza, Rigó Viktória Fanni, Szabó Cintia Rebeka, Szücs Vanessza Kitti, Velencei Dóra

12. C

Osztályfőnök: Kálmánné Petőházi Krisztina

Antal Alexandra, Bálint Nóra, Bárdos Zsófia Ildikó, Bedi Bernadett, Bedi Dominik József, Bíró Tamás, Boda Kristóf, Buzás Dorina, Csányi Vivien, Cser Evelin Kitti, Dóczi Barbara, Dóka Erika, Dóka Stella, Gotthárd Dorka, Hegedűs Hella, Horváth Fruzsina, Ignácz Anna Krisztina, Imre Viktória, Iszak Fanni, Kiss Csongor, Kulcsár Viktória, Major Adrienn, Nagy Ivett, Németh Dorottya Mária, Pesti Laura, Pethő Alexandra, Régi Zsófia, Simon Norbert, Somlai Lili, Torma Viktória, Varga Emese, Zsigrai Hanna

12. D

Osztályfőnök: Varga-Kató Anikó

Béry Kitti Patrícia, Bognár Vivien, Cseresznyák Dávid, Dénes Gréta, Egerváry Karina, Fejes Laura, Forstóber Fanni, Galambos Eliza, Gemeiner Lili, Horváth Dániel, Horváth Evelin, Kovács Alexandra, Kovács Boglárka, Lóránth Evelin Fruzsina, Lődör Katalin, Majtényi Szandra, Nemesvisi Bálint, Németh Bettina, Novák Nanda, Papp Panna, Pár Regina, Pintér Alexandra, Ruzsa Tímea, Serlegi Réka, Tóth Melani, Tóth Noémi, Udvardi Virág

Vas Megyei Szakképzési Centrum Savaria Technikum és Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Szeidel Julianna

Birkus Áron Tamás, Bogáti Mirella Valéria, Fekete Patrik, Gerecs Máté Márk, Kecskés Boglárka, Kovács Karina, Nagy Kornél, Nagy Nóra, Nyitrai Ajándék Napsugár, Őri Virág, Pázsi Bálint, Sipos Roland, Szabó Kata, Szenteleki Bence, Szombath Fanni, Terentii Vladislav, Werderits Kata Gitta, Zimányi Katrin Móna

12. C

Osztályfőnök: Biácsi Eszter

Bakonyi Norbert, Bakonyi Zsolt, Bálint Dominik, Baranyai Balázs, Bazsó Dániel, Berta András László, Csató Richárd, Csonka Krisztián Norbert, Csörnyi Gergő Bálint, Horváth Kíra Viktória, Jutresa Márton, Kercselics Ármin, Kiss Benedek Tamás, Lakatos Dániel Gyula, Mátyás Bendegúz Zoltán, Németh Ármin Bence, Németh Tamás, Polovitzer Szabolcs, Prán Adrián Ferenc, Süle Dániel, Szalai Patrik Zsolt, Szücs András, Takács Szabolcs, Tóth Bence Ferenc, Varga Krisztián Zoltán, Zsebelán Zsombor

12. D1

Osztályfőnök: Mátés István

Baba Ádám, Balatoni Adél, Gerencsér Fruzsina, Gyalogh Mátyás Bálint, Hérincs Bálint, Horváth Bianka Éva, Horváth Patrik Dávid, Kendik Ármin Csenger, Kiss Roberta, Kocsis Kitti, Kovács Kornél Bálint, Kovács Renáta, Nárai Gergely András, Nyári Krisztofer Zsolt, Pados Gergő Patrik, Pál Krisztián, Pencz Kevin, Rába Diána, Rádl Botond, Szabó Zsófia, Szakál Gábor

12. D2

Osztályfőnök: Hende Gabriella

Baráth Ramóna, Bogdán Bianka, Decsi Dorka, Hári Valentina, Horváth Tamás Barnabás, Jelencsics Flóra, Kárpáti Dominik, Kiss Mária Erika, Kiss Virág, Kervárics Norbert Péter, Kövesdi Stella Anna, Leipczig Kristóf, Lobog Alexandra Gertrud, Mercs László, Németh Bence, Paár Laura, Palóczki Ferenc Kornél, Pethő András, Rásó Gábor Xavér, Rónafalvi Gábor Ádám, Sebestyén Márk Ferenc, Varga Georgina, Varga Patrik, Varga Rebeka Mária

12. E

Osztályfőnök: Szopori László, Havasi Krisztián

Babos Tamás, Bándli Bálint, Bódai Balázs, Fülöp Gábor, Hábetler Kristóf, Hencsei Ákos, Hérics Richárd, Ivancsics Márk, Nagy Krisztofer, Pinke Gergely, Preinsberger Kristóf, Rácsik Gergő, Sebők Csaba, Varga Ádám, Varga Bendegúz Zsolt, Waldinger Nándor

PTE Szent-Györgyi Albert Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola

12. E

Osztályfőnök: Büki Beatrix

Dorner Bianka Laura, Fekete Regina, Geszti Viktória Stella, Kulcs Korinna, Liszt Vanessza, Lovagi Vivien, Meiszner Anna, Reményi Rebeka, Réti Marcell, Tóth Dorina Jázmin, Vitéz Zsanett

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában