2013.02.17. 17:00

SZAK: a döntő szetteken is múlott

Szombathely - Teljes értékű csapattal sem lett volna túl sok esélye a SZAK-nak a csoport második helyezettje ellen - a még maródi Szarka Zsolttal felállva és hat döntő szettes meccset is elbukva viszont semmi.

Szombathelyi AK-BVSC Zugló SI 6-12

Szombathely, NB I-es férfi asztalitenisz-mérkőzés.

Párosok: Szarka T., Tóth-Jeszenszki, Zombori 2:3, Szarka Zs., Freisinberger-Horváth, Hegedűs 0:3 (0-2). Egyéni, 1. forduló: Szarka T.-Zombori 3:1, Tóth-Jeszenszki 2:3, Szarka Zs.-Hegedűs 0:3, Freisinberge-rHorváth 1:3 (1-5). 2. forduló: Szarka T.-Jeszenszki 3:0, Tóth-Hegedűs 3:0, Szarka Zs.-Horváth 0:3, Freisinberger-Zombori 1:3 (3-7). 3. forduló: Szarka T.-Hegedűs 3:1, Tóth-Horváth 2:3, Szarka Zs.-Zombori 2:3, Freisinberger-Jeszenszki 2:3 (4-10). 4. forduló: Szarka T.-Horváth 2:3, Tóth-Zombori 3:2, Szarka Zs.-Jeszenszki 0:3, Freisinberger-Hegedűs 3:2 (6:12). -

Szarka Tiboron nem múlott, a négy egyéni meccséből hármat megnyert. Fotó:  Horváth István

A csoport második helyezettje ellen Szarka Zsolt három hét kihagyás után, még mindig törött lábujjal szállt harcba. Rosszul kezdődött a meccs a hazaiak számára, az egyik páros és Tóth Tamás is a döntő szettben maradt alul.  A harmadik fordulóban lehetőség nyílott a felzárkózásra, de újabb három ötszettes mérkőzést bukott el a SZAK - ezzel el is úszott a találkozó (4-10).

Győzött: Szarka T. 3, Tóth 2, Freisinberger 1,  ill.  Horváth  4, Jeszenszki 3, Zombori 2, Hegedűs 1, Jeszenszki-Zombori, Hegedűs-Horváth páros.